Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uprzątnięty kontener PCK u zbiegu ul. Orlej i Mazowieckiej
~~Ciemnoczekoladowy Lilak 3 sierpnia 2021r. o 22:18
~~dew napisał(a): Zgłosić temat do właściciela kontenerów i niech je zabiera w diabły ... jeżeli to nie służy biednym to po diabła ma być śmietnisko w mieście ??? taka sytuacja jest często nie tylko w mieście ale okolicznych wioskach też .... dlatego te kontenery juz nikomu nie służą .... dewastowane non stop ...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PanM 4 sierpnia 2021r. o 10:27
Zgłoszenia do SM nic nie dały bo za kontenery odpowiada PCK
No ale przecież wykształcony dziennikarz portalu numer 1 o tym wie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~julia 4 sierpnia 2021r. o 11:04
~~PanM napisał(a): Zgłoszenia do SM nic nie dały bo za kontenery odpowiada PCK
No ale przecież wykształcony dziennikarz portalu numer 1 o tym wie.


Tak, wiemy, że za kontenery odpowiada właściciel PCK. Pytanie, dlaczego dopiero nasze zgłoszenie poskutkowało kontaktem SM z PCK i, co za tym idzie, posprzątaniem kontenera. Czy kilkadziesiąt zgłoszeń mieszkańców (którzy, zapewne tak jak my, pytali o kontakt z PCK i o to, czy PCK jest poinformowane o sprawie) naprawdę nie wywołało żadnej reakcji? Gdyby Straż Miejska dałaby nam bezpośrednią odpowiedź, czy są podejmowane działania (niekoniecznie przez SM) zadzwonilibyśmy od razu do PCK.
Pozdrawiamy, redakcja portalu Bolec.Info
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy