Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W nocy za parking zapłacimy symboliczną złotówkę. Starostwo informuje o zmianie opłat
~~Kredowobiała Sałata niezalogowany
12 sierpnia 2021r. o 13:10
~~Miętowa Skimia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kredowobiała Sałata napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kto napisał(a): Pod urzędem pół godziny bez opłat, a odwożąc dziecko do przedszkola muszę już ponosić opłatę, mimo tego, że zajmuje to o wiele mniej czasu niż w urzędzie...
ojojjj. Opiekunkę wynajmij i jiech do ciebie przychodzi. Na pakowaniu zaoszczędzisz... A może odprowadź a nie odwoź dziecko? Wiem, wiem, nie ma czasu i do pracy trzeba gonić.... Albo gorzej, że wsi do miasta przyjechać...


śmieciem jesteś !
swojego bachora wywal na śmietnik
też ze wsi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowa Bakopa niezalogowany
12 sierpnia 2021r. o 13:32
~~Kredowobiała Sałata napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Miętowa Skimia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kredowobiała Sałata napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kto napisał(a): Pod urzędem pół godziny bez opłat, a odwożąc dziecko do przedszkola muszę już ponosić opłatę, mimo tego, że zajmuje to o wiele mniej czasu niż w urzędzie...
ojojjj. Opiekunkę wynajmij i jiech do ciebie przychodzi. Na pakowaniu zaoszczędzisz... A może odprowadź a nie odwoź dziecko? Wiem, wiem, nie ma czasu i do pracy trzeba gonić.... Albo gorzej, że wsi do miasta przyjechać...


śmieciem jesteś !
swojego bachora wywal na śmietnik
też ze wsi...

Japi....nawet takie coś wzbudza agresję ludzie jacy wy podli jestescie ze normalnie brak slow nie wiadomo jak to nazwac .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowa Bakopa niezalogowany
12 sierpnia 2021r. o 13:34
~~Barwinkowa Bakopa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kredowobiała Sałata napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Miętowa Skimia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kredowobiała Sałata napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kto napisał(a): Pod urzędem pół godziny bez opłat, a odwożąc dziecko do przedszkola muszę już ponosić opłatę, mimo tego, że zajmuje to o wiele mniej czasu niż w urzędzie...
ojojjj. Opiekunkę wynajmij i jiech do ciebie przychodzi. Na pakowaniu zaoszczędzisz... A może odprowadź a nie odwoź dziecko? Wiem, wiem, nie ma czasu i do pracy trzeba gonić.... Albo gorzej, że wsi do miasta przyjechać...


śmieciem jesteś !
swojego bachora wywal na śmietnik
też ze wsi...

Japi....nawet takie coś wzbudza agresję ludzie jacy wy podli jestescie ze normalnie brak slow nie wiadomo jak to nazwac .

Matka napisala ze gdzie logika w tym a tu komentarz typu wynajmij opiekunkę itd,itd.Ludzie opanujcie się bo swoim jadem się udusicie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pik niezalogowany
12 sierpnia 2021r. o 13:38
~~Barwinkowa Bakopa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Barwinkowa Bakopa napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kredowobiała Sałata napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Miętowa Skimia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kredowobiała Sałata napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kto napisał(a): Pod urzędem pół godziny bez opłat, a odwożąc dziecko do przedszkola muszę już ponosić opłatę, mimo tego, że zajmuje to o wiele mniej czasu niż w urzędzie...
ojojjj. Opiekunkę wynajmij i jiech do ciebie przychodzi. Na pakowaniu zaoszczędzisz... A może odprowadź a nie odwoź dziecko? Wiem, wiem, nie ma czasu i do pracy trzeba gonić.... Albo gorzej, że wsi do miasta przyjechać...


śmieciem jesteś !
swojego bachora wywal na śmietnik
też ze wsi...

Japi....nawet takie coś wzbudza agresję ludzie jacy wy podli jestescie ze normalnie brak slow nie wiadomo jak to nazwac .
Matka napisala ze gdzie logika w tym a tu komentarz typu wynajmij opiekunkę itd,itd.Ludzie opanujcie się bo swoim jadem się udusicie .


A nie ma racji żeby opiekę załatwić jak na parking szkoda kasy? Ale żeby komuś śmierci w męczarniach życzyć???? To już zupełne dno. I dobrze że trzeba płacić. Nie stać na parking - nie jeździjcie samochodami. Proste. ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyniowa Lantana niezalogowany
12 sierpnia 2021r. o 13:54
to gupota autobusy worza za darmo a za parkink trzeba placici
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolek niezalogowany
12 sierpnia 2021r. o 14:31
~~pik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Barwinkowa Bakopa napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Barwinkowa Bakopa napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kredowobiała Sałata napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Miętowa Skimia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kredowobiała Sałata napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kto napisał(a): Pod urzędem pół godziny bez opłat, a odwożąc dziecko do przedszkola muszę już ponosić opłatę, mimo tego, że zajmuje to o wiele mniej czasu niż w urzędzie...
ojojjj. Opiekunkę wynajmij i jiech do ciebie przychodzi. Na pakowaniu zaoszczędzisz... A może odprowadź a nie odwoź dziecko? Wiem, wiem, nie ma czasu i do pracy trzeba gonić.... Albo gorzej, że wsi do miasta przyjechać...


śmieciem jesteś !
swojego bachora wywal na śmietnik
też ze wsi...

Japi....nawet takie coś wzbudza agresję ludzie jacy wy podli jestescie ze normalnie brak slow nie wiadomo jak to nazwac .
Matka napisala ze gdzie logika w tym a tu komentarz typu wynajmij opiekunkę itd,itd.Ludzie opanujcie się bo swoim jadem się udusicie .

A nie ma racji żeby opiekę załatwić jak na parking szkoda kasy? Ale żeby komuś śmierci w męczarniach życzyć???? To już zupełne dno. I dobrze że trzeba płacić. Nie stać na parking - nie jeździjcie samochodami. Proste. ...

Sałata wino ze wsi pije i głupoty wypisuje a druga mądra auta niema i zazdrości. Oby wam kiedyś karetka nie dojechała bo na postój nie będą mieli ,bo to prywatna firma kasę zbierze a miasto się cieszy z pozostałych pieniedzy tylko czemu podatki na tych darmozjadów płacimy niech przy biurach skarbonki na monety pustawiaja jak będę chciał coś w urzedzie załatwiać to monetę wrzucę ciekaw jak długo by pociagneli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ojciec niezalogowany
12 sierpnia 2021r. o 15:37
Jesteście tak pazerni że masakra.Ile wam trzeba jeszcze ,ile żeby się nażrec?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolecnaut niezalogowany
12 sierpnia 2021r. o 21:32
no to teraz bedzie raj dla przyjezdzajacych na dni ceramiki.Parking bedzie w szwach pekac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza