Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Debiutancki utwór Mileny Koniecznej – uzdolnionej 14-latki!
~~Bolecnauta 27 sierpnia 2021r. o 12:52
Brawo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wiato z nieba 28 sierpnia 2021r. o 10:02
Masz dojrzałą barwę głosu. Szlifuj ten diament dalej , dużo pracy jeszcze przed tobą . Powodzenia! ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piotr 28 sierpnia 2021r. o 20:28
Bardzo fajnie brzmi. Sekcyjka gra bez zarzutu. Popracuj nad wspólbrzmieniem vokali (szczególnie doły do korekty) . Fajne brzmi klawisz. Będzie bardzo dobrze. Gratuluję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Antonia 12 września 2021r. o 10:22
Milenka oprócz osobistych sukcesów wokalnych może zapisać również na swoje konto dwukrotny udział wraz z Chórem Środowiskowym HARMONIA z Nowogrodźca w Międzynarodowym Festiwalu Muzycznym "Muzyka u J.I. Schnabla" w Nowogrodźcu. Zawsze można liczyć na nią liczyć, bierze aktywny udział we wszystkich wydarzeniach kulturalnych w swoim miasteczku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy