Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
SPECTRE – powtórka przeciętnej JAZZVY?
~~Mija niezalogowany
21 września 2021r. o 16:07
Lokal-obsluga !!!-klimat tragedia !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marta niezalogowany
21 września 2021r. o 16:29
~~Mija napisał(a): Lokal-obsluga !!!-klimat tragedia !

Zazdro ściska co niektórym dupsko widać. A ja życzę im powodzenia. Całym serduszkiem. Inne restauracje mogą się uczyć od nich jak ma wyglądać restauracja na poziomie. Trzymajcie się Spectre i nie zwracajcie uwagi na hejt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwy Maczek niezalogowany
21 września 2021r. o 16:47
Co piwo 16 zł , no to kogoś nieźle pogieło .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mija niezalogowany
21 września 2021r. o 17:14
Zazdro ściska ....pewnie wypowiedź pani z obsługi....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grnik redaktor analfabeta niezalogowany
21 września 2021r. o 17:16
Proponuję ocenę „artykułów” Kazimierza Marczewskiego. Pod nazwiskiem. Oceńmy bełkot covidowego starca, skoro taki chętny do ocen z dupy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieski Rącznik niezalogowany
21 września 2021r. o 18:06
~~Aga napisał(a): Byłam, zamówiłam zupę z carry i makaron japoński z wołowiną. Było super.
Zupa niczym nie odbiegała od tej podanej podczas kolacji w hotelu Baiyoke na 81 piętrze w Bangkoku. Takiej kompozycji makaronu nie jadłam będąc w Tokio, ale ta w Spectre bardzo mi smakowała.


taaa,byłaś w Bangkoku
chyba w Koku,na Prusa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iga niezalogowany
21 września 2021r. o 19:11
~~Ciemnoniebieski Rącznik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Aga napisał(a): Byłam, zamówiłam zupę z carry i makaron japoński z wołowiną. Było super.
Zupa niczym nie odbiegała od tej podanej podczas kolacji w hotelu Baiyoke na 81 piętrze w Bangkoku. Takiej kompozycji makaronu nie jadłam będąc w Tokio, ale ta w Spectre bardzo mi smakowała.


taaa,byłaś w Bangkoku
chyba w Koku,na Prusa

Dzięki darmowemu internetowi taki Osobnik jak Ty, może się dowiedzieć, że wspomniane miejsca na świecie istnieją...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zbigniew niezalogowany
21 września 2021r. o 21:19
~~Siwy Maczek napisał(a): Co piwo 16 zł , no to kogoś nieźle pogieło .

a zauważyłeś jakie to piwo? Czy Żubr (nie ujmując nic Żubrowi) zasłonił ci oczy?
Otóż ja tam chodzę właśnie po to żeby napić się tego piwa.
Jeśli Ci nie pasuje cena i piwo to nie siej w sieci bzdurnych i pogiętych komentarzy.
Zdrówko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.