Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Epidemia niezaszczepionych rozpędziła się na dobre, w Polsce 917 nowych zakażeń, zmarło 20 osób, cztery nowe zakażenia w powiecie
~~Jasnoszara Tygrysówka niezalogowany
26 września 2021r. o 19:14
M21W2 napisał(a): Panie PRL tak się Pan zaplątał w te 50% że nie potrafi nic logicznego napisać , Trzech muszkieterów- Horus -Qwax - PRL walczą ramię w ramie z nauką i jej osiągnięciami .

Nie zgadza się, oni walczą z tępotą, do której nic nie dociera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
26 września 2021r. o 19:15
M21W2 napisał(a): PANIE PRL , nie chce Pan napisać o co chodzi z tymi 50% . ok . Dzięki za filmik , jest mi to znane , cowid zostanie z nami jak wirusy grypy będzie mutował .
Tylko chwalić Kanadyjczyków za dbałość o zdrowie własnego narodu .
Niech Pan raz na zawsze przyjmie do wiadomości że szczepienia im ich więcej tym jest większa szansa na maksymalne ograniczenie skutków covida .

M21W2 napisał(a): PANIE PRL , nie chce Pan napisać o co chodzi z tymi 50% . ok . Dzięki za filmik , jest mi to znane , cowid zostanie z nami jak wirusy grypy będzie mutował .
Tylko chwalić Kanadyjczyków za dbałość o zdrowie własnego narodu .
Niech Pan raz na zawsze przyjmie do wiadomości że szczepienia im ich więcej tym jest większa szansa na maksymalne ograniczenie skutków covida .

M21W2 napisał(a): PANIE PRL , nie chce Pan napisać o co chodzi z tymi 50% . ok . Dzięki za filmik , jest mi to znane , cowid zostanie z nami jak wirusy grypy będzie mutował .
Tylko chwalić Kanadyjczyków za dbałość o zdrowie własnego narodu .
Niech Pan raz na zawsze przyjmie do wiadomości że szczepienia im ich więcej tym jest większa szansa na maksymalne ograniczenie skutków covida .

Na świecie jest pełno ludzi myślących tak jak pan Lucjan,więc dlatego tak łatwo idzie faszystom w wprowadzaniu nowych porządków .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 września 2021r. o 19:18


HAHAHAHA...
HAHAHAHA...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoszara Tygrysówka niezalogowany
26 września 2021r. o 19:22
Horus napisał(a):






HAHAHAHA...
HAHAHAHA...



To nie ten wątek Morusie. Wątek o wyjątkowej głupocie i szkodliwość socjalistów z PiSu chodzących na pasku Brukseli jest w innym miejscu.
Tutaj tylko o Lucku!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 września 2021r. o 19:25
no właśnie ...
o pisdzielskich kłamstwach ,oszustwach więc i o Lucusiu...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
26 września 2021r. o 19:53
PIS-PO-PRL napisał(a): noo Qwax ciągle myśli że te 50% to moc nalewki jaką pijam, a Horus że to wynik Konfederaccji jaki im daje w najbliższych wyborach.
Pan na bank jakoś sobie te % "logicznie" poukłada... kiedyś :D



Panie PRL jak mnie Pan pouczał nie odpowiadam głupkom na głupoty i ich wyświechtane slogany o TV .
Mam pytanie - kawusie dolewać do prądu czy odwrotnie .
Jaki procent otrzymam przy 50/50 , Pan taki mądry a może mądrala , już nie wiem , pogubiłem się .




Dopisane 26.09.2021r. o godz. 19:50:

Horus napisał(a): no właśnie ...
o pisdzielskich kłamstwach ,oszustwach więc i o Lucusiu...;D


Aleś Ty głupek Januszku .



Dopisane 26.09.2021r. o godz. 19:53:

Januszku nie obrażaj się ja też głupi bo wdaje się w pyskówki z Tobą .

Dobrej nocy Muszkieterowie w wy anonimowi opluwacze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
26 września 2021r. o 19:57
M21W2 napisał(a): pogubiłem się .


wiem

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~max niezalogowany
26 września 2021r. o 20:12
https://wolnosc.tv/prezydent-brazylii-jair-bolsonaro-na-forum-onz-stanowczo-sprzeciwia-sie-paszportom-covidowym-i-segregacji-sanitarnej-wideo/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza