Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Restauracja McDonalds w Bolesławcu!
REKLAMA Praca w Goldbeck Comfort!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Od kilku tygodni w dziesięciopiętrowym wieżowcu przy ulicy Zygmunta Augusta 16 nie działa winda - jak żyć pytają starsi mieszkańcy tego bloku?
~~Bolecnauta 26 września 2021r. o 9:47
Antoni Mariowski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czujne oko 26 września 2021r. o 11:19
Moja siostra kiedyś też miała w bloku sytuację z zepsutą windą i z naprawą nie spieszono się. Jednak zauważyła w tym jedną korzyść, a mianowicie to, że wszyscy mieszkańcy klatki z zepsutą windą (zwłaszcza ci z wyższych pięter), którzy mieli nadwagę, to w oczach chudli. Ale to była tylko jedna jedyna korzyść...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ezt 26 września 2021r. o 12:25
trochę ruchu nie zaszkodzi, a nie tylko dupę windą wozić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowy Szarłat 26 września 2021r. o 12:46
Jak żyć?
Może już wystarczy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Styrakowiec 26 września 2021r. o 13:11
~~Debil Bekocze napisał(a): „ Jak żyć w takich warunkach to zasadne pytanie starszych ale młodych ludzi mieszkających w wieżowcu? Zważywszy, że Wspólnoty Mieszkaniowej nie stać na nową windę.”

Krotko...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoczerwona Calibrachoa 26 września 2021r. o 13:24
~~Czujne oko napisał(a): Moja siostra kiedyś też miała w bloku sytuację z zepsutą windą i z naprawą nie spieszono się. Jednak zauważyła w tym jedną korzyść, a mianowicie to, że wszyscy mieszkańcy klatki z zepsutą windą (zwłaszcza ci z wyższych pięter), którzy mieli nadwagę, to w oczach chudli. Ale to była tylko jedna jedyna korzyść...
Szkoda, że tylko w oczach. W biodrach by się przydało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielona Daglezja 26 września 2021r. o 14:00
~~ezt napisał(a): trochę ruchu nie zaszkodzi, a nie tylko dupę windą wozić

Idz pan w c..j prostolinijny kurduplu mam nadzieję że na starość wylądujesz z problemami ruchowymi w bloku między 5 a 8 piętrem ze zj..nią windą hehe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gołębi Cedr 26 września 2021r. o 15:50
Wspolnota moze zaciagnac kredyt na winde, ktory bedzie splacany z funduszu remontowego. Nie jest to zadba wielka sztuka. Ale jezeli mieszkancy wola zasuwac po schodach na piechote, to ich sprawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.