Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sześć nowych zakażeń koronawirusem w powiecie, tłumy w punkcie szczepień w Bolesławcu, dodatkowy zespół do szczepień
~~Dzien dobry niezalogowany
29 września 2021r. o 8:01
https://nczas.com/2021/09/29/tak-pracownicy-johnsonjohnson-mowia-o-szprycy-szokujace-nagrania-z-ukrytej-kamery-video/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cos do porannej kawy niezalogowany
29 września 2021r. o 8:02
https://nczas.com/2021/09/29/powrot-do-normalnosci-tylko-dla-regularnie-szprycowanych-szef-pfizera-nie-pozostawia-zludzen/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
29 września 2021r. o 9:46
~~Jasnoturkusowy Chmiel napisał(a): Kur....szczepieni chorują jak mój syn nigdy nie miał grypy,przeziębienia a dzisiaj ledwo mówi i zaszczepiony tym hujstwem.

Moja znajoma to samo. Wiek 50+, zaszczepiona ze 3 miesiące temu, ma po raz pierwszy w życiu zapalenie płuc. Na testy covidowe oczywiście jej nie skierowali. By nie ryzykować popsucia statystyk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Bieluń niezalogowany
29 września 2021r. o 14:48
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnoturkusowy Chmiel napisał(a): Kur....szczepieni chorują jak mój syn nigdy nie miał grypy,przeziębienia a dzisiaj ledwo mówi i zaszczepiony tym hujstwem.

Moja znajoma to samo. Wiek 50+, zaszczepiona ze 3 miesiące temu, ma po raz pierwszy w życiu zapalenie płuc. Na testy covidowe oczywiście jej nie skierowali. By nie ryzykować popsucia statystyk.

Dokładnie lecz są tu tacy że będę wyzywac od klamcow a nikt by publicznie nie kłamał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Bieluń niezalogowany
29 września 2021r. o 14:50
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ziemistoszara Dynia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ziemistoszara Dynia napisał(a): M21W2 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnoturkusowy Chmiel napisał(a): Kur....szczepieni chorują jak mój syn nigdy nie miał grypy,przeziębienia a dzisiaj ledwo mówi i zaszczepiony tym hujstwem.


Ile ten syn ma lat , zapewne odpowiesz jest pełnoletni , biedny ten syn , nie słucha mamy zatwardziałego antyszczepionkowca .
Chmielu Twoje otoczenie to sami nieszczęśnicy ( zasmarkani ) , mam inne zdanie , kłamiesz jak najęta /najęty . raz piszesz jako kobieta innym razem mężczyzna .

Dopisane 28.09.2021r. o godz. 15:48:Tak na prawdę t to głupota wszystkich antyszczepionkowców i głupków którzy nie widzą w jakich czasach żyjemy jest godna politowania , cofnięci w rozwoju o setki lat .
Niekiedy nie zwroce uwagi na końcówki chcesz podam ci telefon i porozmawiasz sobie z nim jakie ma objawy jutro ma lekarza i nie kłamie bo nic z tego nie mam ,ciotka po szczepieniu w szpitalu ciężki stan też szczepiona a na drugi dzień nie tomna podam ci też numer telefonu do wujka bo ona nie może gadać i popytasz co i jak , koleżanka po szczepieniu też grypa czy SROVID bo sama nie wie i też gorączką ,kaszel że ledwo dycha podać ci też mogę chcesz bardzo proszę nie mam nic do ukrycia i powodu do kłamstwa
I głąbie niechodzi czy słuchał bo nie pytał jego wolą była szczepić się a poza tym wszyscy w pracy z jego zmiany szcepili się i on też także hamuj bobie pięty bo jedynym kłamca jesteś ty chcesz spotkamy się napisz gdzie podam ci wszystko pogadasz z synem i wujkiem on ci więcej powie o sytuacji w szpitalu. Czekam na informacje gdzie i kiedy bo ja nie mam nic do ukrycia zapraszam nawet do siebie

Nigdy nie unikam rozmowy w oczy to jest najwłaściwszy sposób dyskusji .
Mój nr tel 696 207 676 zadzwoń , przyjmuję propozycję .

Numer poczta ciągle .Weź człowieku lecz się tylko nie wiem na co bo na głowę za późno jest .Żegnam ściemniaczy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olaboga Lucek patrzaj niezalogowany
29 września 2021r. o 15:30
Patrzaj Lucek, jakie foliarze w tej Słowenii! Preparat wycofują
https://portal.abczdrowie.pl/slowenia-wstrzymuje-szczepienia-preparatem-johnson-johnson
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Bieluń niezalogowany
29 września 2021r. o 15:49
~~Olaboga Lucek patrzaj napisał(a): pracownicy-johnsonjohnson-mowia-o-szprycy-szokujace-nagrania-z-ukrytej-kamery-video/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz

Japier.....i co to teraz będzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
29 września 2021r. o 16:39
https://4mens.pl/2021/09/28/jozef-bialek-wprost-pandemia-zostal-opracowana-przez-wielkie-korporacje-wprowadzono-ja-zamiast-wojny/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.