Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cmentarz komunalny zamknięty do odwołania
~~Żółtobrązowy Ziarnopłon niezalogowany
21 października 2021r. o 20:34
~~bolecka napisał(a): Byłam o 17 i można powiedzieć ze straszny bałagan.Widziałam po lewej stronie od krzyza duze drzewo powalone i kilka nagrobkow zniszczonych.

I po co chodzić w taką pogodę, raz że niebezpiecznie ,a dwa to zobacz co sie dzieje w mieście. Przykro czytac takie komentarze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowy Ziarnopłon niezalogowany
21 października 2021r. o 20:34
~~bolecka napisał(a): Byłam o 17 i można powiedzieć ze straszny bałagan.Widziałam po lewej stronie od krzyza duze drzewo powalone i kilka nagrobkow zniszczonych.

I po co chodzić w taką pogodę, raz że niebezpiecznie ,a dwa to zobacz co sie dzieje w mieście. Przykro czytac takie komentarze
~~Płoworuda Forsycja napisał(a): Bardzo dobra decyzja. Ludzie spacerują z dziećmi pomiędzy łamiącymi się gałęziami. Czasami trzeba myśleć za kogoś żeby uniknąć tragedii.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowy Ziarnopłon niezalogowany
21 października 2021r. o 20:36
~~Żółtobrązowy Ziarnopłon napisał(a):
Ktoś napisał: ~~bolecka napisał(a): Byłam o 17 i można powiedzieć ze straszny bałagan.Widziałam po lewej stronie od krzyza duze drzewo powalone i kilka nagrobkow zniszczonych.

I po co chodzić w taką pogodę, raz że niebezpiecznie ,a dwa to zobacz co sie dzieje w mieście. Przykro czytac takie komentarze
Ktoś napisał: ~~Płoworuda Forsycja napisał(a): Bardzo dobra decyzja. Ludzie spacerują z dziećmi pomiędzy łamiącymi się gałęziami. Czasami trzeba myśleć za kogoś żeby uniknąć tragedii.
Racja,chociaż jeden mądry komentarz


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grabarz niezalogowany
21 października 2021r. o 20:41
Na cmentarz będzie można tylko wnosić wyszczepionych genetycznie modyfikowanych mutantów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowa Frezja niezalogowany
21 października 2021r. o 21:34
~~Poczerwieniały Jaśminowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielonkawobłękitna Abelia napisał(a): Idź leczyć się na nogi,bo na głowę za późno.
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Rudozłoty Floks napisał(a): Oni już nas przyzwyczajają do zamknięcia cmentarza w dniu Wszystkich Świętych ,już PISowcy w telewizji krzyczą ,że cmentarze w dniach 1 i 2 listopada powinny być zamknięte dla niezaszczepionych .

Dla niezaszczepionych będą otwarte, żeby się przyzwyczajali.

No ty idź już pierwszy tylko nie zapomnij przyjąć 3 dawkę bo termin ważności preparau o nazwie CUD jest krótki tylko do grudnia później nie może być podawany .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowa Frezja niezalogowany
21 października 2021r. o 21:37
~~Żółtobrązowy Ziarnopłon napisał(a):
Ktoś napisał: ~~bolecka napisał(a): Byłam o 17 i można powiedzieć ze straszny bałagan.Widziałam po lewej stronie od krzyza duze drzewo powalone i kilka nagrobkow zniszczonych.

I po co chodzić w taką pogodę, raz że niebezpiecznie ,a dwa to zobacz co sie dzieje w mieście. Przykro czytac takie komentarze[/c
~~Żółtobrązowy Ziarnopłon napisał(a):
Ktoś napisał: ~~bolecka napisał(a): Byłam o 17 i można powiedzieć ze straszny bałagan.Widziałam po lewej stronie od krzyza duze drzewo powalone i kilka nagrobkow zniszczonych.

I po co chodzić w taką pogodę, raz że niebezpiecznie ,a dwa to zobacz co sie dzieje w mieście. Przykro czytac takie komentarze

Po co pogrzeb był to co też mają nie iść na ostatnią drogę zmarłemu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Kokoryczka niezalogowany
21 października 2021r. o 22:47
~~Lilioworóżowa Frezja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtobrązowy Ziarnopłon napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~bolecka napisał(a): Byłam o 17 i można powiedzieć ze straszny bałagan.Widziałam po lewej stronie od krzyza duze drzewo powalone i kilka nagrobkow zniszczonych.

I po co chodzić w taką pogodę, raz że niebezpiecznie ,a dwa to zobacz co sie dzieje w mieście. Przykro czytac takie komentarze[/c~~Żółtobrązowy Ziarnopłon napisał(a): Ktoś napisał: ~~bolecka napisał(a): Byłam o 17 i można powiedzieć ze straszny bałagan.Widziałam po lewej stronie od krzyza duze drzewo powalone i kilka nagrobkow zniszczonych.
I po co chodzić w taką pogodę, raz że niebezpiecznie ,a dwa to zobacz co sie dzieje w mieście. Przykro czytac takie komentarze
Po co pogrzeb był to co też mają nie iść na ostatnią drogę zmarłemu .


Powinni iść, może im coś spadnie na głowę i dołączą do zmarłego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnoszara Rzeżucha niezalogowany
22 października 2021r. o 8:51
~~Żółtobrązowy Ziarnopłon napisał(a):
Ktoś napisał: ~~bolecka napisał(a): Byłam o 17 i można powiedzieć ze straszny bałagan.Widziałam po lewej stronie od krzyza duze drzewo powalone i kilka nagrobkow zniszczonych.

I po co chodzić w taką pogodę, raz że niebezpiecznie ,a dwa to zobacz co sie dzieje w mieście. Przykro czytac takie komentarze
Ktoś napisał: ~~Płoworuda Forsycja napisał(a): Bardzo dobra decyzja. Ludzie spacerują z dziećmi pomiędzy łamiącymi się gałęziami. Czasami trzeba myśleć za kogoś żeby uniknąć tragedii.

To może zamknąć szkoły, bo rodzice z dziećmi jakoś muszą tam dojść i wrócić. Do sklepu też, a drzew dużo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.