Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tomasz Kieres o wegańskim stylu życia
~~haha niezalogowany
31 października 2021r. o 16:25
pustaki weganie haha jaka tępa moda na życie bez mięsa zwykłe buraki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Kalmia niezalogowany
31 października 2021r. o 16:33
Jesteś tym co jesz, więc lepiej być burakiem niż świnią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudny Milin niezalogowany
31 października 2021r. o 17:39
~~Bławatkowa Kalmia napisał(a): Jesteś tym co jesz, więc lepiej być burakiem niż świnią.

A dlaczego? Rozwiń myśl.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~andy niezalogowany
1 listopada 2021r. o 13:54
Zeżrecie zieleninę, a co będą jadły zwierzęta? A czy lwy tygrysy ,wilki itp. też przejdą na na zieleninę lub korę z drzew?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowy Kielichowiec niezalogowany
1 listopada 2021r. o 14:59
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiały Suchodrzew niezalogowany
1 listopada 2021r. o 15:32
W dzisiejszych czasach mięso jest na tyle złej jakości, że czasami nie dziwię się, że ludzie z niego rezygnują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~weganin niezalogowany
1 listopada 2021r. o 22:19
Skąd taka chęć dowalenia innemu niż ja? Przecież nikt nikogo nie zmusza do bycia mięsożercą albo weganinem. Każdy żyje jak chce. Dlaczego pejoratywnie burak albo świnia? Bo normalnie dla roślinożercy to super warzywo i dla mięsożercy super mięso. Dlaczego pustaki weganie? A ci co jedzą mięso są mądrzejsi od nas? Każdy temat to pożywka dla osób kochających dowalać innym. Mi dieta wegańska pomogła wyzdrowieć z bardzo poważnej choroby. I jestem teraz ortodoksyjnym weganinem, ale nie śmiałbym obrażać osoby jedzące mięso, pijace mleko , jedzace jaja i ryby. To ich sprawa. I nie jestem pustakiem, mam dużą naukowa wiedzę na temat diety roślinnej. Pozdrawiam mięsożerców i roślinożerców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Renata niezalogowany
2 listopada 2021r. o 12:59
Głupota ma się dobrze ja rozumiem że mięsko jest pędzone na sterydach ale my nie ,mamy alternatywy a Roszponki , Sałaty , Kapusta i wszelkiej maści Papryki i Pomidory pędzone nawozami jeszcze lepiej ale to jest zdrowe a widział ktoś żeby królik jadł Sałatę z Marketu bo ja nie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza