Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nawet śmieci nie można wywieźć!
~~Mieszlaniec 1 grudnia 2021r. o 11:15
Tam fajnie wychodzą wam zbiórki charytatywne,pieniężne ,może uzbieracie na droge i te dziury,no mowa o mieszkańcach z pobliżu smieciaryPozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielki nieznajomy 3 grudnia 2021r. o 10:05
~~Mieszlaniec napisał(a): Tam fajnie wychodzą wam zbiórki charytatywne,pieniężne ,może uzbieracie na droge i te dziury,no mowa o mieszkańcach z pobliżu smieciaryPozdrawiam.
Zbiórki na cele charytatywne zawsze tu będą dobrze wychodzić bo to wspaniała wioska. A jeśli chodzi o drogę to już chyba nie jest charytatywne za co płaci się podatki.. gmina już dawno powinna się tym zająć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bombelowmajtkach 3 grudnia 2021r. o 13:22
~~Mieszlaniec napisał(a): Tam fajnie wychodzą wam zbiórki charytatywne,pieniężne ,może uzbieracie na droge i te dziury,no mowa o mieszkańcach z pobliżu smieciaryPozdrawiamOk zrobimy sobie drogę we własnym zakresie ale podatków przez kilka lat nie będziemy płacić no bo w jakim celu skoro drogi musimy robić sobie sami.... To że włączamy się w rzeczy hafytatywne to świadczy tylko o nas ale mając chore dziecko tylko ta osoba jest w stanie to docenić....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.