Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wygraj bilet na spektakl "Telewizja kłamie"
~~Renata Mikulska niezalogowany
1 grudnia 2021r. o 10:48
Ponieważ warto jest sie spotkac z tymi aktorami i ich obejrzec ponieważ sa ciekawymi osobowosciami. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~SŁAWEK niezalogowany
1 grudnia 2021r. o 10:52
ROCZNICA ŚLUBU A JA NIE MAM PREZENTU ;o
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowy Chmiel niezalogowany
1 grudnia 2021r. o 10:55
Będziemy we właściwym miejscu...od sześciu lat to istny teatr
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Magda niezalogowany
1 grudnia 2021r. o 10:59
Chętnie spędzę "kulturalny" wieczór , nie musząc oglądać "zakłamanej" telewizji :)
Poza tym miło będzie obejrzeć tak zawodowa obsadę na żywo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja Asia niezalogowany
1 grudnia 2021r. o 11:02
Chciałabym zobaczyć interpretację teatralną tego, czego doświadczamy w rzeczywistości od kilku lat. Obsada spektaklu jest bardzo obiecująca. To może być majstersztyk! Tylko potem śmiać się czy płakać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~osoba niezalogowany
1 grudnia 2021r. o 11:03
Chcę obejrzeć spektakl bo mam nadzieję, że nie poprzedzi go występ "JACUSIA " . JACEK był fajny ale w towarzystwie AGATKI a teraz w pojedynkę okropnie przynudza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ania niezalogowany
1 grudnia 2021r. o 11:06
Urodziny i nagroda dla mojej mamy za to, że 41 lat temu była dzielną kobietą i urodziła tak wspaniałą i wyczekiwaną córkę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~koko niezalogowany
1 grudnia 2021r. o 11:15
chciałabym usłyszeć wspaniałych artystów a przede wszystkim spojrzeć na dzisiejszą politykę wysławianą przez tvp1 i jej pokrewne stacje w sposób mniej dotkliwy przetworzyć ją na farse i dać sobie trochę luzu psychicznego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.