Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gminy Osiecznica i Nowogrodziec będą naliczać podatek od nieruchomości, możliwość tą utraciły cztery lata temu po złej decyzji Sejmu
~~Ja niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 6:43
~~Henry napisał(a): Samorządy też same chcą się udupić. Przykład ponad 5 tys podwyżki dla Wójta Nalazka...
Ktoś napisał: ~~Woskowożółta Forsycja napisał(a): Przypominam sobie, że ustawa ta w 2016 roku była uchwalana nad ranem albo późną nocą. Posłowie PiS podnosili ręce nie patrząc co tam uchwalają i tyle. A Pogoda brał udział w naprawieniu złego prawa, pisowcy potrzebowali pełne 4 lata. Gównie chodziło im o to aby udupić samorządy i tyle.


Tylko 5tys. Inni przyznali sobie o wiele więcej. A Nalazkowi się należy za to jak gospodaruje na rzecz gminy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mim niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 9:00
Bohatersko najpierw zabrali a teraz oddają. Brawo !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stachu niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 17:10
Nalazkowi się należy ale wypad z gminy na taczce, najlepiej spowrotem na Warszawę. Tak fatalnego wójta ciężko znaleźć w Polsce. Że może spojrzeć sam na siebie w lustrze to ja się dziwię ...
~~Ja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Henry napisał(a): Samorządy też same chcą się udupić. Przykład ponad 5 tys podwyżki dla Wójta Nalazka...
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Woskowożółta Forsycja napisał(a): Przypominam sobie, że ustawa ta w 2016 roku była uchwalana nad ranem albo późną nocą. Posłowie PiS podnosili ręce nie patrząc co tam uchwalają i tyle. A Pogoda brał udział w naprawieniu złego prawa, pisowcy potrzebowali pełne 4 lata. Gównie chodziło im o to aby udupić samorządy i tyle.


Tylko 5tys. Inni przyznali sobie o wiele więcej. A Nalazkowi się należy za to jak gospodaruje na rzecz gminy.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Stacha niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 21:59
~~Stachu napisał(a): Nalazkowi się należy ale wypad z gminy na taczce, najlepiej spowrotem na Warszawę. Tak fatalnego wójta ciężko znaleźć w Polsce. Że może spojrzeć sam na siebie w lustrze to ja się dziwię ...
Ktoś napisał: ~~Ja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Henry napisał(a): Samorządy też same chcą się udupić. Przykład ponad 5 tys podwyżki dla Wójta Nalazka...Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Woskowożółta Forsycja napisał(a): Przypominam sobie, że ustawa ta w 2016 roku była uchwalana nad ranem albo późną nocą. Posłowie PiS podnosili ręce nie patrząc co tam uchwalają i tyle. A Pogoda brał udział w naprawieniu złego prawa, pisowcy potrzebowali pełne 4 lata. Gównie chodziło im o to aby udupić samorządy i tyle.


Tylko 5tys. Inni przyznali sobie o wiele więcej. A Nalazkowi się należy za to jak gospodaruje na rzecz gminy.


Stachu ty jesteś normalny ,jak takie bzdury wypisujesz to weźcie sobie Relicha ,ten to dopiero nieudacznik,ludzie brodzą w ciemnościach po błocie a on zrobił oświetlenie w polach między Kierżnem a Nową Wsią to dopiero jest nieudolność w rządzeniu gminą ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarna Szydlica niezalogowany
10 grudnia 2021r. o 14:11
~~Do Stacha napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Stachu napisał(a): Nalazkowi się należy ale wypad z gminy na taczce, najlepiej spowrotem na Warszawę. Tak fatalnego wójta ciężko znaleźć w Polsce. Że może spojrzeć sam na siebie w lustrze to ja się dziwię ...
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ja napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Henry napisał(a): Samorządy też same chcą się udupić. Przykład ponad 5 tys podwyżki dla Wójta Nalazka...Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Woskowożółta Forsycja napisał(a): Przypominam sobie, że ustawa ta w 2016 roku była uchwalana nad ranem albo późną nocą. Posłowie PiS podnosili ręce nie patrząc co tam uchwalają i tyle. A Pogoda brał udział w naprawieniu złego prawa, pisowcy potrzebowali pełne 4 lata. Gównie chodziło im o to aby udupić samorządy i tyle.


Tylko 5tys. Inni przyznali sobie o wiele więcej. A Nalazkowi się należy za to jak gospodaruje na rzecz gminy.


Stachu ty jesteś normalny ,jak takie bzdury wypisujesz to weźcie sobie Relicha ,ten to dopiero nieudacznik,ludzie brodzą w ciemnościach po błocie a on zrobił oświetlenie w polach między Kierżnem a Nową Wsią to dopiero jest nieudolność w rządzeniu gminą ,

A ty od Kierżno trzy kroki w bok . Myślisz że tam mieszkają krasnoludki ? Tam nie ma autobusu , sklepu , szkoły nic nie ma ludzie korzystają z pociągu , autobusu i tą drogą dochodzą . Wracają też wieczorami . Bardzo dobrze że jest to zrobione . Jakie trzeba mieć swoje życie ciulowe aby ciągle interesować się Wójtami , Burmistrzami . pisać takie bzdury . Zajmij się swoim podwórkiem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.