Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolejny atak na portfele bolesławian, podobnie było 26 lat temu
~~b olek ale nie pije niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 10:30
atak na portfele normalnie odkrył pan nowy układ słoneczny a za po-psl tusek ,zajumał mi ,nam forse z ofe gdzie za ich rządów miałeś co?????????????????????? tak myślisz ,, inflacja miała 5 % ale zarabiałeś 6,50 zł na godzinę ,,600 zł emerytura, jak ci tak żle nowosybirsk przyjmuje do pracy 120$$$$$ miesięcznie,,, wtedy będziesz atakował swój portfel
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielona Daglezja niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 10:40
~~Ujarzmiony napisał(a): Ceny za parkingi w Bolcu to jakieś nieporozumienie! Pierwsze miasto gdzie na podwórkach płaci się za parking i to od razu z grubej rury.

Domniemam że jakby nie postawili parkometrów w podwórkach to by wszyscy cwaniacy a że każdy bolesławianin to cwaniak xD a więc ci wszyscy by parkowali w twoim podwórku za fryte bo na ulicy parkometry , a ty byś wtedy miał dopiero ból dupy , gula i w ogóle dopiero byś tu lamentował . A poza tym jeżeli jesteś mieszkańcem tej ulicy to przecież możesz parkować za darmo więc nie wiem o co ci chodzi... Aaaa kur ła już wiem - ty też jesteś bolesławieckim cwaniakiem i chciałeś za fryte parkować na obcym czyimś podwórku .. oj ty ty gumisiu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anna niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 10:42
"Zaklinacze rzeczywistości", 6 lat temu pewien minister PO powiedział "piniendzy nie ma i nie będzie" czy portal takie artykuły wtedy pisał? W OFE za rządów PO-PSL wyparowało mi z dnia na dzień kilka tysięcy złotych, pytam czy wtedy to nie był atak na portfele bolesławian?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyniowa Cieszynianka niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 10:47
apel do Horusa zrob pozadek z parkometrami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrązowa Fasola niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 12:45
Odnosząc się do tytułu to:
- czy inflacja dotyka tylko ,,portfele bolesławian,,?
- kiedy zaczniecie pisać merytorycznie a nie szczuć i dzielić?
Ludzie myślący potrafią się posługiwać rozumem, chyba że pseudo artykuły są pisane dla specjalnego grona tzw. ,,czytelników oświeconych,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jajo niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 14:44
Bardzo dobrze bo Bolesławianin głosowali na PiS to mają i mam nadzieję że dotkliwie to odczują , co jest winna sytuacja na świecie to jest ale Pagazusa mamy a wy się martwicie jak przeżyć , dostaliście 500 , 13 i 14 a ja na to wszystko zapi ....m 42 lata i nic nie mam . Dalej glosujcie na tych złodziei .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gołęba Dąbrówka niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 17:10
~~Jajo napisał(a): Bardzo dobrze bo Bolesławianin głosowali na PiS to mają i mam nadzieję że dotkliwie to odczują , co jest winna sytuacja na świecie to jest ale Pagazusa mamy a wy się martwicie jak przeżyć , dostaliście 500 , 13 i 14 a ja na to wszystko zapi ....m 42 lata i nic nie mam . Dalej glosujcie na tych złodziei .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowy Ziarnopłon niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 18:35
~~Anna napisał(a): "Zaklinacze rzeczywistości", 6 lat temu pewien minister PO powiedział "piniendzy nie ma i nie będzie" czy portal takie artykuły wtedy pisał? W OFE za rządów PO-PSL wyparowało mi z dnia na dzień kilka tysięcy złotych, pytam czy wtedy to nie był atak na portfele bolesławian?
mi z OFE zniknęło ok. 10 tys. Może stolce zrobią artykuł o tym? Ale myślę że nie zrobią. Żeby komentarza nie usunęli, hihihi. A jak skasują to kij im w oko. Lewak to lewak..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza