Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pierwsze trzynastki już na kontach emerytów
~~Kalinowykardynalski Grujecznik niezalogowany
5 kwietnia 2022r. o 12:40
~~Szafranowy Hiacynt napisał(a): rząd nie rozdaje,to są pieniądze emerytów

serio???? a to oni pracują? na bieżące emerytury pracują obecni pracownicy ....ZUS już dawno kasy nie ma ze składek ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lolo niezalogowany
5 kwietnia 2022r. o 12:52
~~Kalinowykardynalski Grujecznik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szafranowy Hiacynt napisał(a): rząd nie rozdaje,to są pieniądze emerytów

serio???? a to oni pracują? na bieżące emerytury pracują obecni pracownicy ....ZUS już dawno kasy nie ma ze składek ....

A emerytom podatku nie otracaja z emerytury no kur...ogarnij się .Nie pracują bo wypracowali emeryture a podatek i składki na co otracaja tak samo im otracaja jak nam pracującym .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Emeryt niezalogowany
5 kwietnia 2022r. o 13:22
Kiedy Tusk odda mi moje pieniądze z OFE, moje nie rządu PO-PSL?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowy Hiacynt niezalogowany
5 kwietnia 2022r. o 13:33
emeryt ,nie ten adres ,
zgłoś to do obecnie rzadzących
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Emeryt niezalogowany
5 kwietnia 2022r. o 13:51
~~Szafranowy Hiacynt napisał(a): emeryt ,nie ten adres ,
zgłoś to do obecnie rzadzących


Obecnie rządzący dają mi 13 i 14 emeryturę, niech Tusk odda mi moje OFE które mi zabrał!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowy Hiacynt niezalogowany
5 kwietnia 2022r. o 14:51
zmień stację tv ,emerycie ,albo przestań oglądać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoszary Kocanki niezalogowany
5 kwietnia 2022r. o 14:52
Donald chocby nawet chcial nie ma mozliwosci oddawania bo nie ma juz wladzy i co sie z tym wiarze dostepu do panstwoweyj kasy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Emeryt niezalogowany
5 kwietnia 2022r. o 15:09
~~Jasnoszary Kocanki napisał(a): Donald chocby nawet chcial nie ma mozliwosci oddawania bo nie ma juz wladzy i co sie z tym wiarze dostepu do panstwoweyj kasy


To jak będzie miał władzę, do o której tak prze, wtedy niech oddaje wszystkim co do złotówki około 4 mld zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza