Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odszedł Władysław Bakalarz
~~Rumiany Grzybień niezalogowany
20 maja 2022r. o 15:51
Za miesiac nikt nie będzie pamiętał miłego dnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ff niezalogowany
20 maja 2022r. o 19:35
Pogrzeb we wtorek,zmieniona jest tylko godzina.Bardzo fajny człowiek, szkoda mi Rodziny i pracowników. Cieszył się dobrą opinią .przykro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xxx niezalogowany
20 maja 2022r. o 20:04
Ta śmierć powinna dać wszystkim podł llludziom dużo do myślenia nie znacie dnia ani godziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ocena niezalogowany
20 maja 2022r. o 20:10
~~Złotawordzawy Różanecznik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Amarantowa Skalnica napisał(a): Nie był taki super, co widać po głosowaniach w Radzie Powiatu. Niech to będzie przestroga dla innych radnych. Kostucha na was czeka, wcześniej czy później, więc myślcie o ludziach, a nie tylko o sobie i "jestem za" (jak większość). A jemu - niech ziemia lekką będzie. Bądźmy szczerzy w komentarzach.

Jak trzeba być płytkim i zepsutym aby w tak ogromnym bólu i tragedii mówić o głosowaniu. Żal mi ciebie pusty człowieku.

W takim układzie dlaczego w takich sytuacjach redakcja nie blokuje komentarzy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obywatel niezalogowany
20 maja 2022r. o 20:14
~~Trawiasta Runianka napisał(a): prawo natury ,zwolnił miejsce w radzie (oby nie dla emeryta)
widzę tylko miejsce dla p. Marcina Strózynskiego




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Korekta niezalogowany
21 maja 2022r. o 7:32
Pan Władysław umarł a nie odszedł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oranżowy Różanecznik niezalogowany
21 maja 2022r. o 10:47
Przy informacjach o zmarłych, komentarze powinny być zablokowane, co niektórzy nie zdają sobie sprawy jaka to dla rodziny tragedia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Skalnica niezalogowany
21 maja 2022r. o 11:36
Albo komentarze będą zablokowane, albo KAŻDY może zamieszczać własne opinie na temat tego człowieka. Dla mnie maszynka do głosowania i robienia tym samym dla siebie kasy, niestety zero przyzwoitości i... mózgu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza