Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
REKLAMA Rena zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Uczennice zostały upokorzone i głęboko dotknięte - pisze Idalia Kowara-Schmidt o publikacjach hejterów
~~damian 10 godz. 27 min. temu
Jak można hejtować dzieci... ładnie ma hejterka zrytą banię...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~komo 2 godz. 55 min. temu
Uczennice-pannice z takimi c,cami to juz nie male dziewczynki! To nie hejt ,to logiczne stwierdzenie, Nie dlugo podczas mszy swietej beda tanczyc rozebrane tance orientalno-erotyczne ! Tfu !!! Degrendolada!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowa Kalmia 1 godz. 29 min. temu
~~komo napisał(a): Uczennice-pannice z takimi c,cami to juz nie male dziewczynki! To nie hejt ,to logiczne stwierdzenie, Nie dlugo podczas mszy swietej beda tanczyc rozebrane tance orientalno-erotyczne ! Tfu !!! Degrendolada!Nie byłeś to nie wiesz, że tańczyły tam też dziewczynki do nastu lat. Idź do hejterki i podajcie sobie ręce, nadajecie na tych samych falach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowa Malina 1 godz. 29 min. temu
~~komo napisał(a): Uczennice-pannice z takimi c,cami to juz nie male dziewczynki! To nie hejt ,to logiczne stwierdzenie, Nie dlugo podczas mszy swietej beda tanczyc rozebrane tance orientalno-erotyczne ! Tfu !!! Degrendolada!


Co ty tenczowy zboczeńcu jeszcze nie wymyślisz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.