Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Standup w Concordii!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianie bardzo szybko tracą oszczędności a siła nabywcza pieniądza drastycznie maleje. Drożyzna uderza w każdego
~~Balzac 14 lipca 2022r. o 13:46
Jedzcie mniej, ocieplajcie domy na zimę i zbierajcie chrust. To program PiSu na walkę z drożyzną w 7 roku rządów. Wstydu nie mają…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donaldinio 14 lipca 2022r. o 13:55
~~Balzac napisał(a): Jedzcie mniej, ocieplajcie domy na zimę i zbierajcie chrust. To program PiSu na walkę z drożyzną w 7 roku rządów. Wstydu nie mają…


Pinokio strasznie się obruszył na konferencji prasowej jak zadano mu pytanie dlaczego inflacja w Polsce jest najwyższa w europie szybko wykrzyczał że jest jeden kraj gdzie jest wyższa .A co do portu lotniczego jak zwykle winił Tuska że jest przeciwny tej budowie i powiedział jeszcze ,że Trzaskowski powiedział po co taki port jak podobny jest już w Berlinie .który notabene przynosi straty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinokio 14 lipca 2022r. o 14:44
~~Balzac napisał(a): Jedzcie mniej, ocieplajcie domy na zimę i zbierajcie chrust. To program PiSu na walkę z drożyzną w 7 roku rządów. Wstydu nie mają…

Miałem kiedyś konia i chciałem oduczyć go jeść ,nie dawałem mu karmy przez tydzień jak by wytrzymał następny tydzień i nie zdechł, to oduczył bym go jedzenia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~starzec z Ocic 6 sierpnia 2022r. o 11:14
Za Tuska nie było wakacji kredytowych - rzekł elokwentnie Morawiecki.

Fakt, bo nie były potrzebne, gdyż ponieważ nie było galopującej inflacji, tak wysokich stóp procentowych i Jacka Sasina - Niszczyciela Światów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick 7 sierpnia 2022r. o 9:32
Kiedy rządził Tusk, za minimalną pensję można było kupić 2.5 tony węgla. Pod złodziejskimi rządami Kaczyńskiego za minimalną pensję można kupić 750 kg węgla. Taka różnica.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.