Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA New Fashion
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianie bardzo szybko tracą oszczędności a siła nabywcza pieniądza drastycznie maleje. Drożyzna uderza w każdego
~~Balzac niezalogowany
14 lipca 2022r. o 13:46
Jedzcie mniej, ocieplajcie domy na zimę i zbierajcie chrust. To program PiSu na walkę z drożyzną w 7 roku rządów. Wstydu nie mają…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donaldinio niezalogowany
14 lipca 2022r. o 13:55
~~Balzac napisał(a): Jedzcie mniej, ocieplajcie domy na zimę i zbierajcie chrust. To program PiSu na walkę z drożyzną w 7 roku rządów. Wstydu nie mają…


Pinokio strasznie się obruszył na konferencji prasowej jak zadano mu pytanie dlaczego inflacja w Polsce jest najwyższa w europie szybko wykrzyczał że jest jeden kraj gdzie jest wyższa .A co do portu lotniczego jak zwykle winił Tuska że jest przeciwny tej budowie i powiedział jeszcze ,że Trzaskowski powiedział po co taki port jak podobny jest już w Berlinie .który notabene przynosi straty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinokio niezalogowany
14 lipca 2022r. o 14:44
~~Balzac napisał(a): Jedzcie mniej, ocieplajcie domy na zimę i zbierajcie chrust. To program PiSu na walkę z drożyzną w 7 roku rządów. Wstydu nie mają…

Miałem kiedyś konia i chciałem oduczyć go jeść ,nie dawałem mu karmy przez tydzień jak by wytrzymał następny tydzień i nie zdechł, to oduczył bym go jedzenia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~starzec z Ocic niezalogowany
6 sierpnia 2022r. o 11:14
Za Tuska nie było wakacji kredytowych - rzekł elokwentnie Morawiecki.

Fakt, bo nie były potrzebne, gdyż ponieważ nie było galopującej inflacji, tak wysokich stóp procentowych i Jacka Sasina - Niszczyciela Światów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
7 sierpnia 2022r. o 9:32
Kiedy rządził Tusk, za minimalną pensję można było kupić 2.5 tony węgla. Pod złodziejskimi rządami Kaczyńskiego za minimalną pensję można kupić 750 kg węgla. Taka różnica.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Po 1 mieszkańcy niezalogowany
12 września 2022r. o 13:26
Niech opalony pamięta .

Wody Polskie bardzo konserwatywnie podejdą do wniosków samorządów w sprawie podwyżek stawek za wodę i ścieki — ostrzegł minister Marka Gróbarczyka. Jego zdaniem gminy zyskają za sprawą nowelizacji ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego i tym samym nie powinny wprowadzać podwyżek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza