Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Po ugaszeniu pożaru Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska przeprowadzi kompleksową kontrolę zakładu w Osłej
~~Smolisty Koleus niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 0:34
Najpierw niech wydadzą oświadczenie czy chmura z pożaru jest toksyczna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowa Petunia niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 0:44
~~Smolisty Koleus napisał(a): Najpierw niech wydadzą oświadczenie czy chmura z pożaru jest toksyczna


Najpierw niech Pan zacznie sam myśleć. Bo ja gnojek dla Pana który jeszcze się uczy w liceum więc więcej od dorosłego zbulwersowanego komentatora na stolec.info
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwona Funkia niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 0:55
Paliwa alternatywne używa w Polsce większość cementowni, węgla dobrej jakości brakuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Arioch niezalogowany
12 sierpnia 2022r. o 16:03
Śmiać mi się chce jak to wszystko czytam...
Zanim Prodigo powstało na lotnisku były zbierane podpisy mieszkańców sąsiednich wsi i osiedli... Ci którzy złożyli swój podpis zgodził się nie tylko na powstanie takiego miejsca a również zgodził się na ponoszenie szkód związanych z nie przewidzianymi wypadkami w Prodigo... Skoro więc przedsiębiorstwo wytwarzające paliwa alternatywne powstało, musieli zebrać odpowiednią ilość podpisów... Jeżeli jesteście sąsiadami Prodigo najpierw przypomnijcie sobie czy taką zgodę daliście... Potem bojkotujcie czy nawet oczerniajcie... Dla jasności... Nie bronie tej pożal się Boże inwestycji ani głów zarządu... Lecz sami chcieliscie a teraz najwięcej krzyczycie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JA niezalogowany
12 sierpnia 2022r. o 16:12
~~Arioch napisał(a): Śmiać mi się chce jak to wszystko czytam...
Zanim Prodigo powstało na lotnisku były zbierane podpisy mieszkańców sąsiednich wsi i osiedli... Ci którzy złożyli swój podpis zgodził się nie tylko na powstanie takiego miejsca a również zgodził się na ponoszenie szkód związanych z nie przewidzianymi wypadkami w Prodigo... Skoro więc przedsiębiorstwo wytwarzające paliwa alternatywne powstało, musieli zebrać odpowiednią ilość podpisów... Jeżeli jesteście sąsiadami Prodigo najpierw przypomnijcie sobie czy taką zgodę daliście... Potem bojkotujcie czy nawet oczerniajcie... Dla jasności... Nie bronie tej pożal się Boże inwestycji ani głów zarządu... Lecz sami chcieliscie a teraz najwięcej krzyczycie...

CHYBA TY PODPISAŁEŚ TAKĄ ZGODE BO NIKT MIESZKAŃCÓW O ZGODE NIE PYTAŁ!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowa Forsycja niezalogowany
12 sierpnia 2022r. o 16:42
A ja bym się sprzeczał.
To kto jak nie wy .
Ktoś w waszym imieniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowa Bazylia niezalogowany
12 sierpnia 2022r. o 16:51
~~Szafranowa Forsycja napisał(a): A ja bym się sprzeczał.
To kto jak nie wy .
Ktoś w waszym imieniu.

NIKT MIESZKAŃCÓW NIE PYTAŁ O ZDANIE. A TWÓR "KONSULTACJE SPOŁECZNE" JEST TOTALNIE MARTWY
A MIESZKAŃCY PRÓBOWALI INTERWENIOWAĆ, CZEGO EFEKTEM BYŁA KARA FINANSOWA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Front-men niezalogowany
12 sierpnia 2022r. o 17:48
Ludzie, nie róbcie sobie nadziei
cała ta sprawa o skażeniu zostanie wmieciona pod dywan
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza