Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
35 nowych zakażeń koronawirusem w naszym powiecie
~~Srebrzystobiała Języczka niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 23:52
Ja pier...e znowu się zaczyna festiwal głupoty. K...a m.ć ludzie jesteście już tak j......i że tego nie widzicie. Ten cymbał karaluch mały że swoją świtą wyprał wam te łby do końca. Nie mogę normalnie mnie k...a trzęsie jak to widzę. Te pisoskie k...y j....e niech już pozdychają bo nie idzie żyć. Najbardziej mnie rozwala pisoski elektorat, fanatycy j....i. Jak przykurcz zdechnie to się zekupczyją chyba w gacie z żalu.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lewicowy Wolnościowiec niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 10:42
Powinniśmy poważnie pomyśleć o powrocie kwarantanny dla chorych i domowników. Minimum 20 dni żeby zaraza ponownie nie spowodowała paraliżu szpitali. Jak mówią eksperci warto również powrócić do dobrej praktyki jaką jest noszenie maseczek. Czas na odważne decyzje choć mogą nie podobać się foliarzom, ale ich zadanie w sumie jest gowno warte.

Pozdrawiam inteligentych ludzi, takich jak ja, wykształconych i świadomych zagrożenia covid19.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawa Portulaka niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 16:23
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowa Firletka niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 21:16
Kto jeszcze wierzy w tą propagandę? Gdzie wirusik był wiosna I latem? No gdzie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~DrMedyk niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 7:50
Wspaniała wiadomość dla covidian , mają nową szczepionkę dla was , jest na wszystkie rodzaje wirusów , bakterii, grzybów i innych świństw które się w waszych covidiańskich
ciałach zaległy .Nową szczepionka nazywa się PAVULON !!! , Cieszycie się ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 9:13
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarny Wrzosiec niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 20:52
~~Lewicowy Wolnościowiec napisał(a): Powinniśmy poważnie pomyśleć o powrocie kwarantanny dla chorych i domowników. Minimum 20 dni żeby zaraza ponownie nie spowodowała paraliżu szpitali. Jak mówią eksperci warto również powrócić do dobrej praktyki jaką jest noszenie maseczek. Czas na odważne decyzje choć mogą nie podobać się foliarzom, ale ich zadanie w sumie jest gowno warte.

Pozdrawiam inteligentych ludzi, takich jak ja, wykształconych i świadomych zagrożenia covid19.

Ty komunistyczny d e b ilu , ty nawet podstawówki nie skończyłeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrązowy Rabarbar niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 21:06
Tylko szczepionki nas uratujo!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.