Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kawiarnia "TuKawka" na dworcu PKP w Bolesławcu zaprasza!
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
23 sierpnia 2022r. o 10:10
czy wy się wstydzicie swojego menu? Dlaczego nie wrzucacie na fejsa albo jakąś inna stronę? Bo iść do was przez całe miasto by się przekonać że na przykład nic tu dla mnie to mi się nie uśmiecha. A teksty typu przepyszne sałatki czy ciasta jakoś do mnie nie przemawia, a wręcz odrzuca, bo mam alergie na nachalną reklamę. Menu to byłby konkret. Nie wiem jak inni ale ja wole konkret od ogólników.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwona Kobea niezalogowany
28 sierpnia 2022r. o 18:21
Bardzo dobrze że jest kawiarnia na dworcu PKP. Była nam potrzebna a Filip co się czepiają to już ich taka osobowość żeby komuś dowalić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwona Kobea niezalogowany
28 sierpnia 2022r. o 18:24
Wspierajmy lokalną działalność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwona Kobea niezalogowany
29 sierpnia 2022r. o 19:36
Dziś piłam kawę super ,aromatyczna polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysi Sadziec niezalogowany
31 sierpnia 2022r. o 4:39
Kawa podnodi viśnienie jest moczopędna ,szkodzi na wątrobe i trudtkę, zaburz sen i jedt gorzka i niedobra,żółkną po nie zęby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Sit niezalogowany
3 września 2022r. o 13:12
Jest super!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.