Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak przedłużyć stosunek?
~~ niezalogowany
19 sierpnia 2022r. o 21:30
Jak zamienić dawniej fajne forum na poradnik seksualny, można i tak.
Poczekam na temat : "jak wy___ać prostytutkę bez pieniędzy"
Albo poradnik obwisłęgo freda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
19 sierpnia 2022r. o 23:00
Wnuczek pyta dziadka, dziadku co to jest kutas ,dziadek nie bardzo wiedział jak ma wytłumaczyć więc zdjął spodnie na co wnuczek to to samo co xuj tylko bardziej pomarszczone .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prezydent Bożejowic niezalogowany
20 sierpnia 2022r. o 5:39
Im krócej ,szybciej mavie to z głowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
20 sierpnia 2022r. o 6:31
kiedyś jak byłem klucznick iem to coś tam napisałem nie tak ,,,a wtedy Marcinek mnie skasował i powiedział tu są dzieci i to czytają,,,hej Marcinek fajny artykuł,a dsziś pewnie nie ma dzieci i tego nie czytają ? kto ci płaci za takie podejście do tych tematów ?bo pewnie sam byś na to nie wpadł.pozdrawiam klucznick. jak przedłużyć stosunek?zaszczepić się na srowid 21.i będzies sprawny jak dawniej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
20 sierpnia 2022r. o 6:48
;D
''klucznik'' ...pozdrawiam ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ladaco niezalogowany
20 sierpnia 2022r. o 7:10
~~bazyliszek napisał(a): kiedyś jak byłem klucznick iem to coś tam napisałem nie tak ,,,a wtedy Marcinek mnie skasował i powiedział tu są dzieci i to czytają,,,hej Marcinek fajny artykuł,a dsziś pewnie nie ma dzieci i tego nie czytają ? kto ci płaci za takie podejście do tych tematów ?bo pewnie sam byś na to nie wpadł.pozdrawiam klucznick. jak przedłużyć stosunek?zaszczepić się na srowid 21.i będzies sprawny jak dawniej





Cześć klucznick ,radziłem ci to kiedyś,radzę ci teraz - sobota więc weź się wykąp .Śmierdzisz po całym tygodniu w budzie jak pies .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczarna Dalia niezalogowany
20 sierpnia 2022r. o 7:13
Odstawieni na boczny tor szukają kolegów ,
a jakie będzie zachowanie jak „klucznik”napisze tekst nie po myśli
nadal będzie pozdrawiany …………
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 sierpnia 2022r. o 7:17
Nie przypominam sobie by kiedyś klucznik kogoś wyzywał.
klucznik....pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza