Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pani Danuta
~~Pomarańczowobrązowy Driakiew niezalogowany
11 września 2022r. o 16:01
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a): co zostało z tej ''s''? co zostało z jej ideałów?

z jakiej S? z jakich ideałów?
Przecież jeszcze dwa/trzy tygodnie temu naśmiewałeś się ze strajków i strajkujących, kpiłeś z porozumień i postulatów, więc co ty teraz o jakichś ideałach piszesz.


PS
to może dla odmiany ty napisz co w S było według ciebie "dobre"
dasz radę? ;)
no bo co zostało z ideałów? skoro pytasz, to chyba jakieś były ;)


myślę że to najlepiej ci opisze ''fachowiec'' od ''s'' ;D
i aż dziwne że go o ty nie pytasz...

ale jak to u ciebie bywa masz krótką i nadzwyczaj ''wyborczą '' pamięć...

oczywiście że śmiałem się i kpiłem z tych strajków za ''brak jajka w zupce'' bo popatrz i napisz jak to widzisz że przez takie ''strajki'' poźniej zakłady ogłaszały niewydajność finansową i w końcu upadłość...
zapytaj co było powodem strajków w bolesławieckich zakładach? o co strajkowali w Wizowie?

dla idei?...jakiej?
pytam -co zostało z postulatów?...jakie przetrwały do dzisiaj?...jakie ''utrącono '' już w kilka miesięcy po tych ''ustaleniach''?


PS
to może dla odmiany ty napisz co w S było według ciebie "dobre"
dasz radę? ;)
no bo co zostało z ideałów? skoro pytasz, to chyba jakieś były ;)

forumowy''opozycjonista '' ci to wyjaśni...
no chyba że nic o tym nie wie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
11 września 2022r. o 16:05
ale ja ciebie o to pytam
napisałeś o ideałach
no to lecisz... co było dobrego w S
dasz radę ;)

zdanie lucka znam, bo wiele razy o tym pisał. Ale co ty napiszesz... tego pewnie nawet ty sam nie wiesz ;)

~~Pomarańczowobrązowy Driakiew napisał(a): i napisz

pierwszy zapytałem... nie uciekaj :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
11 września 2022r. o 16:14
czyli tak jak pisałem...
masz ''wyborczą '' pamięć...

mam propozycję ...odśwież temat o ''s'' i tam kieruj te swoje pytania..
ten temat jest niezbyt odpowiedni ...
tam zapytasz m21 jak to wszystko dzisiaj widzi ...te ideały...
o równowadze społecznej o wartościach ludzkiej pracy i godnym wynagrodzeniu ...i takie tam inne '' pierdy''
;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
11 września 2022r. o 16:21
tak jak myślałem
nie przeszło przez gardło, nawet jeżeli do głowy coś wpadło
:D

~~Horus napisał(a): tam zapytasz m21 jak to wszystko dzisiaj widzi

pisał, że S skończyła się w magdalence... ale twój ośli upór nie przyjmuje tego do wiadomości ;)



Dopisane 11.09.2022r. o godz. 16:21:

~~Horus napisał(a): masz ''wyborczą '' pamięć...

tak... w odróżnieniu od ciebie pamiętam na kogo głosowałem ;))

noooo... napisz to...
k
ku
kuk...
ulżyj sobie :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 września 2022r. o 17:14
~~Horus napisał(a): a przypomnieć ci manipulancie ile to lat miał matołusz jak niby to rzucał ''koktajlami'' w ''milicyjne suki'' ?
ile to lat miał kiedy - jak to barwnie sam opisuje- roznosił i rozrzucał ulotki?

dlaczego więc nie brałeś w tym udziału?
teraz nagle miłośnik ''s'' się odezwał...;D
co zostało z tej ''s''? co zostało z jej ideałów?...co zostało z tamtych postulatów ?

odpowiesz czy pierdniesz coś tam w swoim ''stylu'' - mamy wolną Polskę?
może więc lepiej nie odpowiadaj...;D




Weź ty się chłopie ogarnij , kto podpisał i kto zobowiązał się realizować postulaty strajkujących , spytaj jak nie wiesz tych
" młodych " na których stawiałeś , jeden jeszcze żyje .
Jeszcze jedno , komu zawdzięczasz że zarabiałeś na pracując w Niemczech i jak sam pisałeś dokończyłeś remont domku ( a tak naprawdę mieszkanka na DM . Odpowiem za ciebie , takim ludziom jak Śp . Pani Danuta .

Wolna Polska od sowieckiej zrazy dla ciebie to nie sukces ? a może uważasz że nadal powinniśmy żyć z tym sowieckim jarzmem .

PRL- u nie pytaj co było dobre , nie ten adresat , Horus potrafi tylko jedno , krytykanctwo .



Dopisane 11.09.2022r. o godz. 17:14:

Horusie , nie pisz jak to często robisz o moich błędach , dziś mała okazja do wypicia paru piw , nie bezalkoholowej wody .
Pisz na temat , komu zawdzięczasz że możesz kłamać bez ce, n, zu ,ry , - działaczce Solidarności Śp . Pani Danucie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Solidarność lipa niezalogowany
11 września 2022r. o 17:15
Wszystko co dobre było i nie ma .a BYŁO BARDZO KRÓTKO.
Tylko działacze chcą po wsze czasy odbiera bonusy .A kto płaci ? lUDZIE PŁACĄ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 września 2022r. o 17:18
Miało być między innym Lucjanowi i Śp. Pani Danucie , ach te piwa - alkoholowe .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatny aster niezalogowany
11 września 2022r. o 17:34
Czy będziesz na pogrzebie Pani Danuty? Będziesz trzymał sztandar Solidarności?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza