Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
15 bramek w meczu Nowej strzelili piłkarze tamtejszego LZS-u. Jedną sobie!
~~BKS 28 września 2022r. o 19:30
Jano podaj się do dymisji nie rób siary ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~SZOK 28 września 2022r. o 20:43
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~SAD 29 września 2022r. o 7:42
Szkoda Krasnika, czego się spodziewać po drużynie bez trenera, bo tak można to nazwać. Jest tylko na papierze i robi nadzieje zawodnikom, którzy naprawdę potrzebują treningów i zaangażowania prowadzącego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoceglasty Tulipanowiec 29 września 2022r. o 8:44
~~SAD napisał(a): Szkoda Krasnika, czego się spodziewać po drużynie bez trenera, bo tak można to nazwać. Jest tylko na papierze i robi nadzieje zawodnikom, którzy naprawdę potrzebują treningów i zaangażowania prowadzącego.


Najpierw własne zaangażowanie i obecność na treningach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.