Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Będą rządzić ponad 5 i pół roku!
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
30 września 2022r. o 19:14
Nic nie dzieje się bez przyczyny . Skoro przekładają to znaczy planują coś o czym nie wiemy . Nowa pandemia , wojna z ruskimi , oddanie pod zarząd ukrów cześci Polski. Na pewno będzie to coś co spowoduje pogorszenie się sytuacji Polaków a PiS wystąpi w roli zbawicieli narodu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~8 gwiazdek niezalogowany
30 września 2022r. o 20:21
To w następnej kadencji powinni mieć 3,5 roku rządów ,zawsze kadencja miała 4 lata ale idioci z PiS tak namieszali ,że zrobili 5 lat kadencję i jeszcze pół roku dokładają .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Turzyca niezalogowany
1 października 2022r. o 16:41
Radni Pokładek, i Wiacek, powinni rządzić do końca świata, i jeden dzień dłużej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.