Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Męskie granie w BOK-MCC
~~Szkarłatnoczerwona Dynia niezalogowany
1 października 2022r. o 9:33
Fajny program
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jo niezalogowany
1 października 2022r. o 13:36
Nie ma to jak napisać tytuł pod klikalność. Męskie granie jest jedno. To co opublikowaliscie to wyłącznie propozycje koncertów w męskim wykonaniu i to niezbyt specjalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lodzik niezalogowany
1 października 2022r. o 14:13
~~Jo napisał(a): Nie ma to jak napisać tytuł pod klikalność. Męskie granie jest jedno. To co opublikowaliscie to wyłącznie propozycje koncertów w męskim wykonaniu i to niezbyt specjalne.

To się nazywa profeska dziennikarska ,próba nawiązania do trochę lepszych......,a najlepszym przykładem była relacja z gliniady i porządne drapanko między dziurką a workiem pana z Piwnicy paryskiej ,ten zachwyt był lepszy od pieszczenia Tuska przez tvn 24.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jedenchuj niezalogowany
1 października 2022r. o 14:15
...i co na to bolesławieckie 14 letnie feministki...się pytam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA USŁUGI ELEKTRYCZNE