Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianie będą mogli kupić od ZEC kolumbijski węgiel w cenie powyżej trzech tysięcy złotych za tonę
~~Liliowoczerwona Brodia niezalogowany
12 października 2022r. o 19:27
~~Liliowoczerwona Brodia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płowobrązowy Rdest napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciemnoniebieska Inkarwilla napisał(a): Widzę,że lemingi TVN i Kodziarstwo nie ogarniają, że za naszą granicą odbywa się regularna wojna.
To nie nasza wojna.

To nie jest wojna to operacja specjalna przyłączenie Krymu. Nie jest to zaskoczenie ponieważ po zbombardowaniu sygrii Amerykanie ruscy i Chińczycy podzielili się terytorialnie łoże podzieliły się terytorialnie i ruscy dostali pozwolenie żeby sobie Krym wygrać a przy okazji Anglicy nam dostarczą (udowodnią że są pewnymi kontrahentami mia culpa i) broń nam sprzedadzą i Ukraińcom broń sprzedadzą dostaną dostęp do renu siła robocza najzdrowsi najsilniejsi trafia do obozów pracy na zachodzie gdzie znoszą sobie zdrowie psychikę rodziny i dodatkowo przeniosą przyzwyczaja konsumpcyjne na wschód. Zniszczą nasze domy ciała i duszę i naszą ziemię. Po wojnie ich agentura czyli partia zniszczyła naszych dziadków i rodziców rzemiosło żeby nic nie mogli ludziom nie pozwolono osiąść uprawiać ich ziemię zmuszono do pozostawienia własnej ziemi i pracy niewolniczej np.w Niemczech (u nas się nie oplacało SLD wzięli w łapę i z Niemiec za darmo warzywa były sprowadzane taki przykład). Tak więc na scieme symboli i politykę i cyrk w Warszawie oraz obcą administrację nie ma co liczyć. Macie tylko przeżyć i nie zniszczyć swoich dusz i rodzin. Niech loże swoimi demonami między sobą walczą nie napedzajcie im koniunktury

Odpowiem sama sobie :-) ale chciałabym dodatkowo zauważyć że teraz wam Amerykanie wspaniałomyślnie wynegocjują przyłączenie Krymu do Rosji jako specjalnej strefy po specjalnej operacji i może rzuca wam jakimś kredytem na nieduży procent w ramach repatriacji za zniszczenia :-) fujara moderatorze z nimi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoczerwona Brodia niezalogowany
12 października 2022r. o 21:55
Horus napisał(a): jak tak dalej pójdzie to będzie ''nasza'' ...
a przy takiej ''władzy'' i takim ''myśleniu'' wszystko na to wskazuje że ta wojna może Polskę zaskoczyć...

ciekawe tylko ilu z was zdobędzie się na to by własne dzieci na początek wysłać z pomocą Ukrainie...
a kiedy one już tam będą to będzie już otwarty konflikt bo Polska będzie ''stroną'' a wtedy mury graniczne będą ''wuja '' warte...

kto mi odpowie?...od ilu lat obiecuje się Polsce pełną gotowość tej tzw. tarczy antyrakietowej? ....w jakim stanie jest polska obrona powietrzna?
to tylko dwa przykłady a co z osłoną z powietrza polskich wojsk pancernych? ...co z osłoną lotnisk?

popatrzcie co teraz robią Rosjanie...demolują to co uderzy w przemysł i energetykę Ukrainy...
myślicie że tu będzie inaczej? ....co wtedy?...oczekiwanie jak przed laty na reakcję ''sojuszników''?
oni co pierwsze zrobią to zabezpieczą swoich obywateli bo ...''nikt nie będzie umierał za Gdańsk''

To nie ruscy tylko korpo potrzebuje świeżej darmowej siły roboczej krwi i dusz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wera niezalogowany
13 października 2022r. o 18:57
Ta informacja to fake news! Nie możecie sprzedawać węgla w cenie wyższej niż 3 tys . a niedługo 2 tys. Ludzie nie dajcie się nabrać!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~-amz niezalogowany
19 października 2022r. o 9:33
Wchodzi ustawa że gminy mają prawo kupować węgiel za 1500 zł za Tonę od PGG (różnicę między ceną rynkową a 1500 zł pokrywa rząd ) i redystrybuować pomiędzy swoich mieszkańców za cenę maksymalnie do 2 tys zł . To znaczy że max 500zł gmina może sobie narzucić jako marżę za koszty dystrybucji - ale może miej np nie 500 ale np 200zł i węgiel dla odbiorcy końcowego byłby po 1700 zł - wszystko zależy do włodaża gminy !!!!!.
Po cenie za tonę w jakiej gmina będzie mi sprzedawać węgiel będzie można oceniać mojego burmistrza, wójta prezydenta jakim jest dla swoich wyborców, jak dba o swój przyszły elektorat.
. A wybory samorządowe tuż tuż ! ;_)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~-cz2-amz niezalogowany
19 października 2022r. o 9:45
Przypominam że z tych 2 tys każdy kto się zarejestrował w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynkóww ( CEEB ) ma prawo do złożenie podania o dopłatę do zakupu węgla w wysokości 3 tys zł . Z tego wynka że cena końcowa dla każdego opalającego swoje mieszkanie węglem wynosić max 1 tys zł / Tonę - a jeśli burmistrz, wójt, prezydent się lepiej postara i bedzie sprzedawać np za 1700 zł to ta sama tona bedzie odbiorcę kosztowała 700 zł !!!!
Wszystko zależ od talentu organizacyjnego i zaradności moich samorządowców, no wieć panowie i panie - do roboty !!!!
Wybory samorządowe się zbliżają. Będę was OCENIAŁA po PO CENIE WĘGLA jaki mi sprzedacie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~-cz2-amz niezalogowany
19 października 2022r. o 9:50
~~-cz2-amz napisał(a): Przypominam że z tych 2 tys każdy kto się zarejestrował w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynkóww ( CEEB ) ma prawo do złożenie podania o dopłatę do zakupu węgla w wysokości 3 tys zł . Z tego wynka że cena końcowa dla każdego opalającego swoje mieszkanie węglem wynosić max 1 tys zł / Tonę - a jeśli burmistrz, wójt, prezydent się lepiej postara i bedzie sprzedawać np za 1700 zł to ta sama tona bedzie odbiorcę kosztowała 700 zł !!!!
Wszystko zależ od TALENTU ORGNIZACYJNETO i ZARADNOŚCI moich SAMORZĄDOWCÓW. No więc Panowie i Panie - do roboty !!!!
Wybory samorządowe się zbliżają. Będę was OCENIAŁA po PO CENIE WĘGLA jaki mi sprzedacie !


PS
W/w rachunek dotyczy oczywiście ilości średniego zużycia węgla przez przeciętne gospodarstwo domowe w Polsce która wynosi właśnie przeciętnie ok 3 Ton węgla na sezon grzewczy ...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~NickyLycle niezalogowany
19 października 2022r. o 9:53
mega darknet url - mega555kf7lsmb54yd6etzginolhxxi4ytdoma2rf77ngq55fhfcnyid тор, мега tor
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donaldinio niezalogowany
19 października 2022r. o 10:00
Wódz kraju życzy swoim pisklakom ciepłej zimy. ha ha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza