Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W gminie Osiecznica kradną na potęgę. Jest apel wójta.
~~Polska Katolicka niezalogowany
17 października 2022r. o 14:20
Polak katolik musi się dzielić z bliźnimi. Tak rozumują złodzieje po wysłuchaniu prawd z ambony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądza Robinia niezalogowany
17 października 2022r. o 14:34
raj dla złodziei się dopiero zacznie jak oświetlenie wyłączą w miastach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
17 października 2022r. o 16:11
PiSwce rabują 7 lat lecz teraz skończycie we więzieniu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastobrązowy Jaskier niezalogowany
17 października 2022r. o 16:54
~~pisowskie rozbiory Polski napisał(a): PiSwce rabują 7 lat lecz teraz skończycie we więzieniu!

To jest temat o Osiecznicy a nie o PIS . Czytaj temat i pisz na ten temat .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobiała Krwawnica niezalogowany
17 października 2022r. o 17:24
~~pisowskie rozbiory Polski napisał(a): PiSwce rabują 7 lat lecz teraz skończycie we więzieniu!

Oj, to chyba opozycja się zmobilizowała, żeby odsunąć PIS. Kasa z poparcia się kończy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobiała Krwawnica niezalogowany
17 października 2022r. o 17:29
~~Polska Katolicka napisał(a): Polak katolik musi się dzielić z bliźnimi. Tak rozumują złodzieje po wysłuchaniu prawd z ambony.

Czy słyszałeś to z ambony, czy z propagandy ? Pomyśl i nie ośmieszaj się, nie jesteś na wiecu !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobiała Krwawnica niezalogowany
17 października 2022r. o 17:31
~~pisowskie rozbiory Polski napisał(a): PiSwce rabują 7 lat lecz teraz skończycie we więzieniu!

Tak rozumujesz jak propagandowcy Putina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
17 października 2022r. o 17:33
~~zigi napisał(a): Nie wiem czy to głupota czy lenistwo. Bo niedorajdy z Nowogrodzka nie mogą sobie poradzić z gówniarzami którzy zdezelowanymi audikami jeżdżą i kradną całymi nocami-co się da (nie bardzo się z tym kryjąc).Nawet w dziupli znajdującej się w Zebrzydowej stacyjnej przy głównej drodze-urzędują całymi nocami. Ale widocznie na komisariacie w N-cu zatrudnieni tylko ślepi policjanci a może mają z nimi jakiś układ? .A wystarczy nocami zatrzymywać samochody i kontrolować bagażniki ale po co jak lepiej spać na komisariacie

A po co im kłopoty? musieli by napisać w raporcie."Po oddaniu strzału ostrzegawczego bandyci nie uciekli, w związku z tym uciekłem ja " :) albo? "Zobaczyłem trzech dodejżanych przy samochodzie, jeden się odwrócił z pistoletem i powiedział -Spiedralaj. Co też niezwłocznie uczyniłem " :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.