Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Działacze opozycji antykomunistycznej odznaczeni przez prezydenta
14240
M21W2
31 października 2022r. o 12:33
Janusz to że ty piszesz o sobie swojej rodzinie mnie nie przeszkadza , twoja wola , twoje prawo , piszesz tyle ile uznasz że możesz , czemu ja tego nie mogę .
Nie włażę jak ty kierując się podłymi zamiarami oczerniania na twoją stronę na Fb , jak nie podpisałem zgody na publikowanie mojego biogramu w Encyklopedii Solidarności radośnie informowałeś że tam nie ma nic o mnie tylko o innym Złotkowskim z Gdańska .
Teraz po wyrażeniu pisemnej zgody IPN upublicznił nadal szukasz haków aby pokazać jakim jesteś nikczemnikiem , jaką mendą trzeba być aby napisać , " zapamiętałem tylko jedno słowo - nawrót " i włączyć swoją szczekaczkę z insynuacjami .

Teraz powtarzasz ten sam esbecki numer odnośnie Adama , nic nie znalazłeś na jego temat , pytasz za co został odznaczony , co tobie do tego , szukasz kolejnego do " obszczekiwania " , ktoś ci w innym temacie napisał - " myślałem że jesteś porządnym człowiekiem , pomyliłem się , jesteś zerem " , nic dodać .

Wpisem - "kradzież może być dokonana na zlecenie , wszystkim wiadomo że lucuś nie lubi Garia " co osiągnąłeś , po za tym że dałeś nowy temat do pisania o mnie , twoim koledze a moim bracie , nadal w to brniesz oszczerco i oszuście wklejając w tu wpis Jurka .

Zadam proste pytanie , - co sądzisz o ludziach jeżdżących samochodem pod wpływem alkoholu .
Masz jakąś opinię w tym temacie , jak tak to jaką .





Dopisane 31.10.2022r. o godz. 12:33:

Pewnie poszedł na grzyby , cierpliwie poczekam na odpowiedź .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdest rudy niezalogowany
31 października 2022r. o 13:26
To może oczekując na odpowiedź sam napisz co myślisz o ludziach oszukujących podczas gry w karty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pięciornik plamisty niezalogowany
31 października 2022r. o 14:54
Lucjan ma chyba poważny dylemat bo nie odpowiada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2022r. o 15:05
~~Pięciornik plamisty napisał(a): Lucjan ma chyba poważny dylemat bo nie odpowiada.



Nie , nie jest to dla mnie problem , kosiłem trawnik , jak otrzymam odpowiedź na proste pytanie odpowiem .

Odpowiadanie pytaniem na pytanie traktowane jest jako niestosowne z grzecznościowego punktu widzenia..

A ty jesteś w stanie odpowiedzieć na moje bardzo proste pytanie ? .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowy Uczep niezalogowany
31 października 2022r. o 16:02
Nie matacz. Uchylasz się od odpowiedzi na pytanie które pojawiło się kilka dni temu a na które nie odpowiedziałeś. Jesteś zwykłym ,marnym krętaczem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2022r. o 16:45
Przerwa , tradycji staje się zadość ," brak " Horusa , wysyp trolli , sztuczny tłok .


Dopisane 31.10.2022r. o godz. 16:45:

A może któryś z trolli odpowie na moje proste pytanie HORUSY .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
31 października 2022r. o 16:58
Co ty tu wypisujesz? Chcesz może powiedzieć że wszyscy piszący to Horusy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
31 października 2022r. o 17:44
Nigdy nie prowadziłem pojazdu mechanicznego po pijaku. Ale gdyby taka sytuacja miała miejsce w przeszłości, to musiałem być tak nawalony, że tego nie pamiętam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie