Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Adam Psiuch mijał się z prawdą
~~Ołowiany Miłek niezalogowany
30 października 2022r. o 21:15
~~Ognistorudy Migdałowiec napisał(a): Niemiec ze wzruszenia płakał,gdy zobaczył ojcowiznę. Tak pięknie wyrenontowana, tylko ta świetlica szpeci.

Hahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Macierzanka niezalogowany
30 października 2022r. o 21:23
~~Elektryczna z krainy kredek napisał(a): Pan Adam i jego dzieci piszą, że sala nadaje się do rozbiórki. Według nich w każdej chwili może się zawalić. Dziwne jest to, że Rodzina Pana Psiucha odwiedzajac go od zawsze samochód parkowała i nadal parkuje pod drzwiami sali gimnastycznej.
Po tyłu latach powinien postarać się o jakiś parking.

Ja tam ćwiczyłam jaki dziecko 20 lat temu i już wtedy nauczyciele się tego bali pamiętacie jak nie wolno było skakać :-) a oni tam wesela robili :-) :-) nikogo wieśniaki nie obchodzą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Macierzanka niezalogowany
30 października 2022r. o 21:35
~~Elektryczna z krainy kredek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a): Do" Lazurowa Macierzanka" "perłowy orzech"skąd te oskarżenia że pisała to Izabela.P ? To nie jest jej rodzina z tego co wiem a to że żyje z ich synem to jest inna sprawa nie mieszka tam bzdury piszecie
Pan Adam pisał na Facebooku na temat świetlicy, Pani Izabela. P nie rodzina żyje tylko z ich synem a do każdego posta pisała komentarz oczywiście negatywny .

Ach do was trzeba zawsze pozytywnie i was trzeba chwalić co? Wolnosc słowa polega też na warazaniu sprzeciwu dach jest jego ściana też więc tak naprawdę część świetlicy jest jego bo dom jest jego. ! Prawdę powiedział że dachówki polecą to daszek zrobili. Jesteście niepoważni bo nie szanujecie bliźniego swego i osądzacie swoich wad nie widząc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobura Czeremcha niezalogowany
31 października 2022r. o 9:57
~~Elektryczna z krainy kredek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ognistorudy Migdałowiec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Grażynka napisał(a): A ta nowa wiata to służy do używania jako budkę z piwem? Nie jestem budowlańcem nie jestem ale szłam dziś do kościoła i zauważyłam strasznie krzywo postawioną przymocowaną tylko dla picu ...dramat i poezja malowana

Myśl Grażyno myśl, dlaczego krzywo a dla picu to Cie rodzice zrobili
~~Ognistorudy Migdałowiec napisał(a): Ktoś napisał: ~~Grażynka napisał(a): A ta nowa wiata to służy do używania jako budkę z piwem? Nie jestem budowlańcem nie jestem ale szłam dziś do kościoła i zauważyłam strasznie krzywo postawioną przymocowaną tylko dla picu ...dramat i poezja malowana
Myśl Grażyno myśl, dlaczego krzywo a dla picu to Cie rodzice zrobili
Daszek jest założy po to aby przypadkiem nikomu coś na głowę nie spadło z ruiny która jest obok świetlicy.
po co ten daszek jak w środku nie długo morze się sufit zawalić i będzie tragedia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ktoś niezalogowany
31 października 2022r. o 18:04
Ludzie ogarnijcie się skoro nadzór budowlany był wyraził zgodę na korzystanie ze świetlicy to chyba jasne,że można korzystać a daszek jest tylko zabezpieczeniem przed kominami pana Adama.Ten gość sieje propagandę, nawet wysłowić się nie umie ekspert.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Macierzanka niezalogowany
31 października 2022r. o 18:44
~~Ktoś napisał(a): Ludzie ogarnijcie się skoro nadzór budowlany był wyraził zgodę na korzystanie ze świetlicy to chyba jasne,że można korzystać a daszek jest tylko zabezpieczeniem przed kominami pana Adama.Ten gość sieje propagandę, nawet wysłowić się nie umie ekspert.

Po pożarze w Prodigo jasne jest że opinia urzędnika z Bolesławca jest g...warta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowa Facelia niezalogowany
31 października 2022r. o 20:08
~~Lazurowa Macierzanka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ktoś napisał(a): Ludzie ogarnijcie się skoro nadzór budowlany był wyraził zgodę na korzystanie ze świetlicy to chyba jasne,że można korzystać a daszek jest tylko zabezpieczeniem przed kominami pana Adama.Ten gość sieje propagandę, nawet wysłowić się nie umie ekspert.

Po pożarze w Prodigo jasne jest że opinia urzędnika z Bolesławca jest g...warta

Co ma piernik do wiatraka.Pani to chyba się z panem Adamem na rozumy zamieniła.Albo pan Adam taką piękną ksywę wymyślił
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Macierzanka niezalogowany
31 października 2022r. o 23:56
~~Czarnobrązowa Facelia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lazurowa Macierzanka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ktoś napisał(a): Ludzie ogarnijcie się skoro nadzór budowlany był wyraził zgodę na korzystanie ze świetlicy to chyba jasne,że można korzystać a daszek jest tylko zabezpieczeniem przed kominami pana Adama.Ten gość sieje propagandę, nawet wysłowić się nie umie ekspert.

Po pożarze w Prodigo jasne jest że opinia urzędnika z Bolesławca jest g...warta
Co ma piernik do wiatraka.Pani to chyba się z panem Adamem na rozumy zamieniła.Albo pan Adam taką piękną ksywę wymyślił

Chyba sam nie wiesz i czym mówisz do czego nawiązujesz chyba ktoś za ciebie lekcje odrabiał :-) Straszny bulwers swoją drogą bo Adam Psiuch zawsze musi się mylić mówiłam że to fascynujące że gazeta struktur komuszych publikuje skargę Adama i jak to się może inaczej skończyć ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego