Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Adam Psiuch mijał się z prawdą
~~Atramentowy Złocień niezalogowany
30 października 2022r. o 19:07
A co to znaczy Psiuuuchch?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Migdałowiec niezalogowany
30 października 2022r. o 19:59
~~Grażynka napisał(a): A ta nowa wiata to służy do używania jako budkę z piwem? Nie jestem budowlańcem nie jestem ale szłam dziś do kościoła i zauważyłam strasznie krzywo postawioną przymocowaną tylko dla picu ...dramat i poezja malowana

Myśl Grażyno myśl, dlaczego krzywo a dla picu to Cie rodzice zrobili
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Macierzanka niezalogowany
30 października 2022r. o 20:14
~~Atramentowy Złocień napisał(a): A co to znaczy Psiuuuchch?

To chyba jas błyska rodzina z kopciami bardzo podobni do siebie ale jest tam jakaś niezgoda w rodzinie. Zresztą kogo obchodzi czy ktoś pije na bramie własnej czy w domu żeby nikt nie widział
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Elektryczna z krainy kredek niezalogowany
30 października 2022r. o 20:26
~~Ognistorudy Migdałowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Grażynka napisał(a): A ta nowa wiata to służy do używania jako budkę z piwem? Nie jestem budowlańcem nie jestem ale szłam dziś do kościoła i zauważyłam strasznie krzywo postawioną przymocowaną tylko dla picu ...dramat i poezja malowana

Myśl Grażyno myśl, dlaczego krzywo a dla picu to Cie rodzice zrobili

~~Ognistorudy Migdałowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Grażynka napisał(a): A ta nowa wiata to służy do używania jako budkę z piwem? Nie jestem budowlańcem nie jestem ale szłam dziś do kościoła i zauważyłam strasznie krzywo postawioną przymocowaną tylko dla picu ...dramat i poezja malowana

Myśl Grażyno myśl, dlaczego krzywo a dla picu to Cie rodzice zrobili

Daszek jest założy po to aby przypadkiem nikomu coś na głowę nie spadło z ruiny która jest obok świetlicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Macierzanka niezalogowany
30 października 2022r. o 20:31
~~Elektryczna z krainy kredek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ognistorudy Migdałowiec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Grażynka napisał(a): A ta nowa wiata to służy do używania jako budkę z piwem? Nie jestem budowlańcem nie jestem ale szłam dziś do kościoła i zauważyłam strasznie krzywo postawioną przymocowaną tylko dla picu ...dramat i poezja malowana

Myśl Grażyno myśl, dlaczego krzywo a dla picu to Cie rodzice zrobili
~~Ognistorudy Migdałowiec napisał(a): Ktoś napisał: ~~Grażynka napisał(a): A ta nowa wiata to służy do używania jako budkę z piwem? Nie jestem budowlańcem nie jestem ale szłam dziś do kościoła i zauważyłam strasznie krzywo postawioną przymocowaną tylko dla picu ...dramat i poezja malowana
Myśl Grażyno myśl, dlaczego krzywo a dla picu to Cie rodzice zrobili
Daszek jest założy po to aby przypadkiem nikomu coś na głowę nie spadło z ruiny która jest obok świetlicy.

Ach czyli Adam prawdę mówił :-) widzicie jak go bolec info oczernił ? Struktury panowie fincjonariusze partii wstydu nie macie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Macierzanka niezalogowany
30 października 2022r. o 20:39
Czy to prawda że Psiuchy i Kopcie to bliska rodzina ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Elektryczna z krainy kredek niezalogowany
30 października 2022r. o 20:54
Pan Adam i jego dzieci piszą, że sala nadaje się do rozbiórki. Według nich w każdej chwili może się zawalić. Dziwne jest to, że Rodzina Pana Psiucha odwiedzajac go od zawsze samochód parkowała i nadal parkuje pod drzwiami sali gimnastycznej.
Po tyłu latach powinien postarać się o jakiś parking.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Miłek niezalogowany
30 października 2022r. o 21:14
~~Lazurowa Macierzanka napisał(a): Właściwie to teraz pomawianie panią Izabelę ojej to dopiero pomówienie. Nie radzę grozić mi w związku z tym że ja broniłam go przed zniesławieniem (dużo fotek poroniłam i waszych IP też). Do zobaczenia w prokuraturach - plecy w policji i partii proszę wykorzystać akurat badam powiązania w sam raz dla ABW

Ty tak poważnie?czy coś ci id krec alo

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza