Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Furasy po raz kolejny spacerowały po bolesławieckim rynku - WIDEO
~~Kawowy Przebiśnieg niezalogowany
28 grudnia 2022r. o 16:14
Ludzie to lu-u-u-bią, ludzie to ku-u-u-pią
Byle na chama, byle głośno, byle głu-u-u-pio
Do miast i wiosek, prosta nauka
Każdy wie za co ludzie płacą
Licznik stu-u-u-ka
Każdy wie za co ludzie płacą
Licznik stu-u-u-ka

Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,janina_ostala,ludzie_to_kupia.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Pustynnik niezalogowany
28 grudnia 2022r. o 16:16
~~Zielony Mlecz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pszeniczna Szachownica napisał(a): Ty bez maski powinieneś podlegać takiej ustawie


A co byś powiedzial gdyby stado kiboli chodziło po mieście w kominiarkach?
.

Widziałem kilka dni temu trzech Ukraińców idących jak gdyby nigdy nic ,przez rynek w kominiarkach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Arek niezalogowany
28 grudnia 2022r. o 17:43
~~Konduktor napisał(a): Nie rozumiem po co ten hejt w komentarzach przez takie spotkania można poznać wiele fajnych osób a tworzenie fursuitu rozwija kreatywność i nie tylko! Pozdrawiam was bardzo i oby więcej takich spotkań

Jeżeli wchodzi taka moda, że brzydkie jest ładne, to jest pewne prawdopodobieństwo, że za kilka lat wasze córki, wnuczki będą robiły sobie takie makijaże, bo tak jest fajnie i ładnie i ludziom się podoba i będziecie patrzeć sobie na dziwaki i potwory, aż wam bokiem wyjdzie. Nie wiem jak wy, ale ja wolę patrzeć na ładne dziewczyny, sami sobie odpowiedzcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowa Abelia niezalogowany
28 grudnia 2022r. o 18:25
~~Arek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Konduktor napisał(a): Nie rozumiem po co ten hejt w komentarzach przez takie spotkania można poznać wiele fajnych osób a tworzenie fursuitu rozwija kreatywność i nie tylko! Pozdrawiam was bardzo i oby więcej takich spotkań

Jeżeli wchodzi taka moda, że brzydkie jest ładne, to jest pewne prawdopodobieństwo, że za kilka lat wasze córki, wnuczki będą robiły sobie takie makijaże, bo tak jest fajnie i ładnie i ludziom się podoba i będziecie patrzeć sobie na dziwaki i potwory, aż wam bokiem wyjdzie. Nie wiem jak wy, ale ja wolę patrzeć na ładne dziewczyny, sami sobie odpowiedzcie.

Ogólnie wszystko jest warte poświęcenia uwagi, ale najbardziej polecam 2:10 , 2:59, 5:13
https://www.youtube. com/watch?v=0yBonaWYE6E
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
29 grudnia 2022r. o 11:43
~~Konduktor napisał(a): Nie rozumiem po co ten hejt w komentarzach przez takie spotkania można poznać wiele fajnych osób a tworzenie fursuitu rozwija kreatywność i nie tylko! Pozdrawiam was bardzo i oby więcej takich spotkań

Jakoś dziwnym trafem impreza zbiegła się z terminem, kiedy zwykle widywano kolędników z turoniem, z gwiazdą...
Tak jak próbują nam przerobić Boże Narodzenie na jakieś Marry Christmas, tak samo zwyczaj kolędowania na jakieś nie wiadomo co. Robią wszystko aby odrzeć nas z dziedzictwa po przodkach, zrobić z nas bezmyślną masę a potem głupich roboli-niewolników.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ezio Auditore niezalogowany
29 grudnia 2022r. o 12:38
W końcu jakies normalne zlecenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Arek niezalogowany
29 grudnia 2022r. o 16:55
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Konduktor napisał(a): Nie rozumiem po co ten hejt w komentarzach przez takie spotkania można poznać wiele fajnych osób a tworzenie fursuitu rozwija kreatywność i nie tylko! Pozdrawiam was bardzo i oby więcej takich spotkań

Jakoś dziwnym trafem impreza zbiegła się z terminem, kiedy zwykle widywano kolędników z turoniem, z gwiazdą...
Tak jak próbują nam przerobić Boże Narodzenie na jakieś Marry Christmas, tak samo zwyczaj kolędowania na jakieś nie wiadomo co. Robią wszystko aby odrzeć nas z dziedzictwa po przodkach, zrobić z nas bezmyślną masę a potem głupich roboli-niewolników.
[/cDok
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Konduktor napisał(a): Nie rozumiem po co ten hejt w komentarzach przez takie spotkania można poznać wiele fajnych osób a tworzenie fursuitu rozwija kreatywność i nie tylko! Pozdrawiam was bardzo i oby więcej takich spotkań

Jakoś dziwnym trafem impreza zbiegła się z terminem, kiedy zwykle widywano kolędników z turoniem, z gwiazdą...
Tak jak próbują nam przerobić Boże Narodzenie na jakieś Marry Christmas, tak samo zwyczaj kolędowania na jakieś nie wiadomo co. Robią wszystko aby odrzeć nas z dziedzictwa po przodkach, zrobić z nas bezmyślną masę a potem głupich roboli-niewolników.

Też tak sądzę, przetrwaliśmy między innymi, rozbiory, zabory, grabieże, okupację Niemiecką, okupację Rosyjską, i dalej mówimy po Polsku. Nikt do tej pory nie próbował odebrać nam kultury i tradycji, jak fala głupoty, która teraz okupuje nasz kraj. Młodzież nawet zastępuje Polskie słowa przekształconymi słowami obcojęzycznymi, więc język Polski też w pewnym sensie tracimy i do tego te idiotyczne nowe "trendy", (zapomniałem jak to się określało po Polsku ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~W sinom dal niezalogowany
29 grudnia 2022r. o 19:04
Ja tam wolę przebranych kolędników z gwiazdą, diabłem, capem, żydem... śpiewanie kolęd i magię Bozego Narodzenia... A futrzaki, mary cristmas to komercyjna narzuta , nie uciekniemy od markietingu. Ale swoją kulturę musimy chronić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza