Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Nie zakażę strzelania w Sylwestra - mówi Piotr Roman
~~Madziar niezalogowany
30 grudnia 2022r. o 18:19
Kurna jaki on podobny do Orbana z budy i peszta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowa Daglezja niezalogowany
31 grudnia 2022r. o 9:28
~~Brawo napisał(a): Nie zakaże bo wie że to by nic nie dało, ludzie i tak będą strzelać bo taka jest tradycja, dodam że fajna tradycja.
No, fajna dla przerażonych zwierząt zwłaszcza. Proponuję strzelać co tydzień, w każdy łikend najlepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
31 grudnia 2022r. o 13:08
skoro to taka fajna ''tradycja'' to proponuję jej zwolennikom przez kilka dni po niej dzwonić do służb oczyszczania miasta w sprawie uprzątnięcia śmieci z trawników...
niech i to stanie się tradycją ...;D
a tak na marginesie...dlaczego pomimo tego ''sylwestra marzeń'' w Zakopanem wprowadzono zakaz a tu u nas już słychać w tej chwili odgłosy ''tradycji'' ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tak niezalogowany
31 grudnia 2022r. o 15:17
Psom zakazać szczekania i ujadania przez cały rok!! To by było lepsze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~życzę niezalogowany
31 grudnia 2022r. o 15:56
Wszystkim strzelającym z petard czy innych fajerwerków c h u j o m serdecznie i szczerze życzę aby pourywało wam ręce, wypaliło oczy i żebyście zostali kalekami podcierającymi się łokciami do końca waszego miernego życia !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowa Lnica niezalogowany
31 grudnia 2022r. o 16:17
dzięki Ci prawdziwy Polaku i katoliku za życzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowa Portulaka niezalogowany
31 grudnia 2022r. o 21:38
~~Grek napisał(a): Niestety ale bandzie idiotow za bardzo pomieszało się w głowach. Dlaczego ja mam zmieniać tradycje dla ich upodobań? Dlaczego ja mam się do nich dostosować a nie oni do mnie? Jak wam nie pasuje sylwester to się wyprowadźcie tam gdzie go nie obchodzą. Niestety ale nie toleruje psa w sklepie czy restauracji. Są miejsca dla ludzi i są dla zwierząt. I niech tak zostanie. Ale ameby umysłowe tego nie rozumieją. To wam się sylwester nie podoba. To wy macie problem. To wy się wynoście nie my!!!!

No cóż! Zacofanie rodem z XIX wieku.jaka tradycja? Skąd? Pomyśl trochę świat się zmienia już nie wylewamy nieczystości za okno .warto czasem chociaż raz w roku pomyśleć o tych, którzy nie obchodzą tego dnia tak hucznie bo po co?pomyśl o tych którzy się po prostu się boją bezsensownych wystrzałów ,więcej szkody niż pożytku.z szacunku do reszty mieszkańców pobliskich lasów i parków po prostu nie strzelam z idiotycznych fajerwerków ,które i tak nie zmieniają.nie jem karpia na wigilię bo nie chce tłuc ryb w łeb bo przecież TRADYCJA i nie strzelam z fajerwerków.moje przekonanie .nie robię krzywdy.taki ukłon w stronę tych które zyją tak po prostu.szczesliwego dla wszystkich .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkły Chmiel niezalogowany
1 stycznia 2023r. o 3:07
~~Kirowa Portulaka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Grek napisał(a): Niestety ale bandzie idiotow za bardzo pomieszało się w głowach. Dlaczego ja mam zmieniać tradycje dla ich upodobań? Dlaczego ja mam się do nich dostosować a nie oni do mnie? Jak wam nie pasuje sylwester to się wyprowadźcie tam gdzie go nie obchodzą. Niestety ale nie toleruje psa w sklepie czy restauracji. Są miejsca dla ludzi i są dla zwierząt. I niech tak zostanie. Ale ameby umysłowe tego nie rozumieją. To wam się sylwester nie podoba. To wy macie problem. To wy się wynoście nie my!!!!

No cóż! Zacofanie rodem z XIX wieku.jaka tradycja? Skąd? Pomyśl trochę świat się zmienia już nie wylewamy nieczystości za okno .warto czasem chociaż raz w roku pomyśleć o tych, którzy nie obchodzą tego dnia tak hucznie bo po co?pomyśl o tych którzy się po prostu się boją bezsensownych wystrzałów ,więcej szkody niż pożytku.z szacunku do reszty mieszkańców pobliskich lasów i parków po prostu nie strzelam z idiotycznych fajerwerków ,które i tak nie zmieniają.nie jem karpia na wigilię bo nie chce tłuc ryb w łeb bo przecież TRADYCJA i nie strzelam z fajerwerków.moje przekonanie .nie robię krzywdy.taki ukłon w stronę tych które zyją tak po prostu.szczesliwego dla wszystkich .

Ty nie strzelasz, to wszyscy mają nie strzelać? Ok.
To żeby było po równo.
Ja nie strzelam.
Właściciele psiaków sprzątają g.ó.w.n.a po swoich pupilach. Taka łajza potrafi wyprowadzić psa na spacer, pies s.r.a pod bramką sąsiada. Ale oczywiście arystokrata niespodzianki po pupilu nie pozbiera.
Powinno się wprowadzić kategoryczny zakaz trzymania psów w blokach i mieszkaniach spółdzielczych. Prawo do posiadania psa powinni mieć tylko właściciele domów jednorodzinnych. Trzymanie psa w ciasnym mieszkaniu to znęcanie się nad zwierzęciem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego