Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Nie zakażę strzelania w Sylwestra - mówi Piotr Roman
~~Kirowa Portulaka niezalogowany
1 stycznia 2023r. o 7:36
~~Nadżółkły Chmiel napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kirowa Portulaka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Grek napisał(a): Niestety ale bandzie idiotow za bardzo pomieszało się w głowach. Dlaczego ja mam zmieniać tradycje dla ich upodobań? Dlaczego ja mam się do nich dostosować a nie oni do mnie? Jak wam nie pasuje sylwester to się wyprowadźcie tam gdzie go nie obchodzą. Niestety ale nie toleruje psa w sklepie czy restauracji. Są miejsca dla ludzi i są dla zwierząt. I niech tak zostanie. Ale ameby umysłowe tego nie rozumieją. To wam się sylwester nie podoba. To wy macie problem. To wy się wynoście nie my!!!!

No cóż! Zacofanie rodem z XIX wieku.jaka tradycja? Skąd? Pomyśl trochę świat się zmienia już nie wylewamy nieczystości za okno .warto czasem chociaż raz w roku pomyśleć o tych, którzy nie obchodzą tego dnia tak hucznie bo po co?pomyśl o tych którzy się po prostu się boją bezsensownych wystrzałów ,więcej szkody niż pożytku.z szacunku do reszty mieszkańców pobliskich lasów i parków po prostu nie strzelam z idiotycznych fajerwerków ,które i tak nie zmieniają.nie jem karpia na wigilię bo nie chce tłuc ryb w łeb bo przecież TRADYCJA i nie strzelam z fajerwerków.moje przekonanie .nie robię krzywdy.taki ukłon w stronę tych które zyją tak po prostu.szczesliwego dla wszystkich .
Ty nie strzelasz, to wszyscy mają nie strzelać? Ok.
To żeby było po równo.
Ja nie strzelam.
Właściciele psiaków sprzątają g.ó.w.n.a po swoich pupilach. Taka łajza potrafi wyprowadzić psa na spacer, pies s.r.a pod bramką sąsiada. Ale oczywiście arystokrata niespodzianki po pupilu nie pozbiera.
Powinno się wprowadzić kategoryczny zakaz trzymania psów w blokach i mieszkaniach spółdzielczych. Prawo do posiadania psa powinni mieć tylko właściciele domów jednorodzinnych. Trzymanie psa w ciasnym mieszkaniu to znęcanie się nad zwierzęciem.

Zgadzam się w 100%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowy Lędźwian niezalogowany
1 stycznia 2023r. o 11:37
~~Kirowa Portulaka napisał(a): ~~Nadżółkły Chmiel napisał(a): Ktoś napisał: ~~Kirowa Portulaka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Grek napisał(a): Niestety ale bandzie idiotow za bardzo pomieszało się w głowach. Dlaczego ja mam zmieniać tradycje dla ich upodobań? Dlaczego ja mam się do nich dostosować a nie oni do mnie? Jak wam nie pasuje sylwester to się wyprowadźcie tam gdzie go nie obchodzą. Niestety ale nie toleruje psa w sklepie czy restauracji. Są miejsca dla ludzi i są dla zwierząt. I niech tak zostanie. Ale ameby umysłowe tego nie rozumieją. To wam się sylwester nie podoba. To wy macie problem. To wy się wynoście nie my!!!!

No cóż! Zacofanie rodem z XIX wieku.jaka tradycja? Skąd? Pomyśl trochę świat się zmienia już nie wylewamy nieczystości za okno .warto czasem chociaż raz w roku pomyśleć o tych, którzy nie obchodzą tego dnia tak hucznie bo po co?pomyśl o tych którzy się po prostu się boją bezsensownych wystrzałów ,więcej szkody niż pożytku.z szacunku do reszty mieszkańców pobliskich lasów i parków po prostu nie strzelam z idiotycznych fajerwerków ,które i tak nie zmieniają.nie jem karpia na wigilię bo nie chce tłuc ryb w łeb bo przecież TRADYCJA i nie strzelam z fajerwerków.moje przekonanie .nie robię krzywdy.taki ukłon w stronę tych które zyją tak po prostu.szczesliwego dla wszystkich .
Ty nie strzelasz, to wszyscy mają nie strzelać? Ok.
To żeby było po równo.
Ja nie strzelam.
Właściciele psiaków sprzątają g.ó.w.n.a po swoich pupilach. Taka łajza potrafi wyprowadzić psa na spacer, pies s.r.a pod bramką sąsiada. Ale oczywiście arystokrata niespodzianki po pupilu nie pozbiera.
Powinno się wprowadzić kategoryczny zakaz trzymania psów w blokach i mieszkaniach spółdzielczych. Prawo do posiadania psa powinni mieć tylko właściciele domów jednorodzinnych. Trzymanie psa w ciasnym mieszkaniu to znęcanie się nad zwierzęciem.
Zgadzam się w 100%

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Lewizja niezalogowany
1 stycznia 2023r. o 11:42
Jeżeli mieszka w bloku i ciasnym mieszkaniu to znęcanie ale większość traktuje jak członka rodziny Strzelają to pod kołdrę i psem.Zadbaj o niego a nie narzekaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowa Róża niezalogowany
1 stycznia 2023r. o 14:27
I co, przeszło psom?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Maniek niezalogowany
1 stycznia 2023r. o 22:37
~~Hujus napisał(a): Ja tam będę strzelał, bo podobno psy (czyli: Horus, J23, Pederator i inni z jego bandy) boją się fajerwerków, więc będę napieprzał nimi tyle, ile zdołam zapakować do auta.


Biedaku, znowu nic z tego nie wyszło (zabrakło pieniędzy). Biedny jesteś .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sojusznik niezalogowany
1 stycznia 2023r. o 22:56
Polecam, pod dyskotekami sprzedają wspaniałe specyfiki (wprawdzie dla ludzi) ale zwierzakom też można zaaplikować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~piso-uje niezalogowany
2 stycznia 2023r. o 21:09
https://tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/straz-graniczna-o-kontroli-szefa-kgp-po-powrocie-z-ukrainy-nie-prowadzimy-postepowania-w-sprawie-przewozu-przez-granice-broni-6583776

przestępca komediant szymczak to pośmiewisko i hańba w jednym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
2 stycznia 2023r. o 21:19
u nas handlarze broni mają przywileje...
jeden nawet handlował maseczkami ...ale to był ''słup'' i skończył marnie...
ten kto za tym stał zarobił i pojechał sobie na wakacje...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza