Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Doświadczony bolesławiecki zegarmistrz - historia Józefa Bodziocha
~~Seledynowy Koleus niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 11:08
WIELKI SZACUNEK dla Zegarmistrza Pana Józefa Bodziocha...!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupia Męczennica niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 11:25
Mam szwajcarski zegarek. Zaczął szwankować. Oddałem do jednego z zakładów w Bolcu. My takich nie robimy, wyślemy go do serwisu. Po dwóch tygodniach kaska i jest. Ale po kilku miesiącach dzieje się z nim to samo. Zegarek trafił do Wrocka, do szwajcarskiego zegarmistrza. Nawet nie ruszył a sypał kolejnymi setkami za naprawę.
Zjawiłem się u Pana Bodziocha w sierpniu. Odkręcił i rzekł: „Kto to robił? Sam pan grzebałeś?” Pogmerał i oddał wyrażając swoją opinię o poprzednich niby-fachowcach. Powiedział, że jak się powtórzy awaria, to mam przyjść po urlopie, zapłata 0 zł. Faktycznie znowu się zaczął zacinać. Oddałem, zapłaciłem 170 zł i chodzi jak burza.
To nie jest istotne, że zakład wygląda jak 30 lat temu, liczy się rzemieślnik, fachowiec, pasjonat i mistrz zegarmistrzostwa. Najgorsze, że ostatni w Bolesławcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jędrek niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 15:32
Może i fachowiec nie jest zły ale liczy się też i wygląd zakładu .A to już straszna lipa co zniechęca do wejścia i wzbudza brak zaufania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Myszaty Tojeść niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 15:48
Ja jemu zanosiłem zegarki do naprawy i byłem bardzo zadowolony z naprawy zegarków i nie świadczy o zakładzie świadczy o fachowej naprawie ja o tym człowieku nie mam nic złego do powedzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowa Bergenia niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 16:02
~~Jędrek napisał(a): Może i fachowiec nie jest zły ale liczy się też i wygląd zakładu .A to już straszna lipa co zniechęca do wejścia i wzbudza brak zaufania.

Miałem takie zdarzenie wykonuje masaże w domu Pacjenta u tych po udarach,którzy nie wejdą na stół do masażu wobec czego nie mam robiąc przy łóżku chorego do tego poruszam się autobusami .Trafiła mi sie Pani z Krakowa będąca w gościach ,której ktoś mnie polecił na wstępie zapytała o stół Ja - nie mam, jeśli to stół leczy proszę sobie kupić i poleżeć .Pożegnałem Panią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
9 stycznia 2023r. o 17:24
Przesympatyczny Pan pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Miłek niezalogowany
10 stycznia 2023r. o 8:14
Witam znam Pana ,super fachowiec zawsze kiedy przyjeżdżam do Bolesławca i mam zegarek który wymaga naprawy odwiedzam Pana Józefa i zegarek chodzi jak trzeba pozdrawiam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tutejszy niezalogowany
10 stycznia 2023r. o 10:28
Panie Józefie. Weź Pan młodego jakiegoś do pomocy i kanał na YouTube zrobić z napraw. Będzie hit jak dobrze to wykonacie! A i grosz wpadnie do skarbonki!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.