"
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Wedding Fair w Zamku Kliczków!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
 - Chcemy aby wybory nie były sfałszowane - mówi poseł Piotr Borys
~~Złocista Runianka niezalogowany
3 lutego 2023r. o 11:02
~~jadzia napisał(a): Te wybory to będzie dosłownie walka na noże. Dla wielu polityków obozu władzy gra toczy się o uniknięcie odpowiedzialności karnej. Nie chodzi już o to, że naginali prawo, obsadzali instytucje państwa ludźmi niekompetentnymi, ale też dopuścili się szeregu przestępstw. Dla Rydzyka to walka o kroplówkę, która utrzyma go przy życiu. Biskupi staną za Kaczyńskim jak jeden mąż, nie mają nic do stracenia. To są ludzie, którzy nie biorą odpowiedzialności za to, jak ten Kościół będzie wyglądał za 10 czy 20 lat, bo oni Kościół utożsamiają ze sobą. Całowani po rękach, hołubieni przez władzę i wiernych, uwierzyli, że są wyjątkowi. W rzeczywistości to ludzie prymitywni, cyniczni, potwornie zakompleksieni. Są zaprzeczeniem figury pasterza znającego zapach swoich owiec. Będą dalej organizować ludzi wokół wyimaginowanych wrogów: Niemców, gejów, Brukseli i każdego, kim można straszyć zalęknioną i zakompleksioną owczarnię.


Krado ale dajo ,wyborca wiejski PIS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donek niezalogowany
4 lutego 2023r. o 12:06
To strzelali do górników czy nie bo już sam zapomniałem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spoko niezalogowany
4 lutego 2023r. o 12:15
Ten elektorat wielokrotnie obrażany od "nierobów" "meneli" "żuli" i temu podobnych wyzwisk dopilnuje żeby wybory wygrali ludzie dla Polski najlepsi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza