Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uwaga - zmiany w wyrabianiu paszportów!
~~Ciemnopopielata Brzoza niezalogowany
9 lutego 2023r. o 10:23
Pieniądze na punkt paszportowy to kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt nowych parkomatów, niezbędnych do utrzymania socjalistycznego ładu i porządku w mieście. Poza tym, jadźki z ferajny nie mogą się przemęczać, a ogarnięcie takiego sprzętu do skanowania linii papilarnych jest poza zasięgiem ich możliwości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22717
Patrycja
9 lutego 2023r. o 12:24
~~wsa napisał(a): Dlaczego w B-cu nie ma biura paszportowego?

Pisaliśmy o tym w tym artykule: https://www.bolec.info/boleslawiec/informacje/kategoria/30334/biura-paszportowego-nie-ma-i-nie-bedzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowy Goździk niezalogowany
9 lutego 2023r. o 12:30
Frajerzy z Bolesławca - usiądźcie na przystanku ekologicznym za 25 000 zł lub na ławeczce za 50 000 zł i cieszcie się , że żyjecie - paszporty wam w głowie. Zapłaćcie za parkowanie i buzia w kubeł , ze by się nie gorzej wyrazić. Kolesiostwo i nepotyzm opanował urzędy i spółki miejskie nawet wybory tu wam nic nie pomogą. Karuzela stanowisk , nawet radnego Filistyńskiego nie ma kto zastąpić bo druga i trzecia osoba w kolejce z listy / Romana / jest na takim stanowisku w mieście, że tego nie może zrobić. Chyba , że by ustąpiła z kierowniczej posady u Prezydenta Romana to mogła być radną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Historyczna Majówka w Zamku Kliczków!
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz