Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dzik wtargnął na podwórko - urzędnicy byli bezradni - ZOBACZ WIDEO
~~ed niezalogowany
20 lutego 2023r. o 14:11
Szacunek dla Pana z kijkiem!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarny Tojeść niezalogowany
20 lutego 2023r. o 14:23
Jakbyś go zastrzelił to całe to towarzystwo które się na ciebie wypięło skoczyłoby ci na schaby i naliczyli takie kary że chałupę musiałbyś sprzedać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszara Konwalia niezalogowany
20 lutego 2023r. o 15:35
gospodarstwo było otwarte ,ty wtargnął
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Górnik niezalogowany
20 lutego 2023r. o 15:56
Ten dzik biegał całą noc po Krzyżowej gdy szedłem rano na autobus o 4.15 to dzik za mną biegł musiałem uciec na posesję sąsiadów on stał i czekał na mnie zadzwoniłem na 112 przyjechały dwa radiowozy wtedy dzik wbiegł na moje podwórko odstraszali go sygnałami i gdzieś uciekł policjanci mówili że w nocy już wyganili go bo dobijał się komuś do drzwi wejściowych zamykajcie podwórka osoby które rano idą na przystanek niech uważają. Ja jutro znów idę o 4.15 na autobus już się martwię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łobuz niezalogowany
20 lutego 2023r. o 18:25
Kiełbaski jak się patrzy już jutro nikt go nie spotka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zbigniew niezalogowany
20 lutego 2023r. o 18:30
Wilki pojawiły się w lasach to zwierzyna ucieka do ludzi. Ciekawe jaka by była reakcja samorządu, leśniczego gdyby wilki tam grasowały. Pewnie tez by zganiali jeden na drugiego. Media by stwierdziły, że to wina PiS i Kaczora i tvn 24 by wył przez 24 h na dobę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognisty Brokuł niezalogowany
20 lutego 2023r. o 18:31
~~Zbigniew napisał(a): Wilki pojawiły się w lasach to zwierzyna ucieka do ludzi. Ciekawe jaka by była reakcja samorządu, leśniczego gdyby wilki tam grasowały. Pewnie tez by zganiali jeden na drugiego. Media by stwierdziły, że to wina PiS i Kaczora i tvn 24 by wył przez 24 h na dobę.


Po co mieszkasz do tegp PiS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnozielony Łubinnik niezalogowany
20 lutego 2023r. o 20:01
~~Ognisty Brokuł napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zbigniew napisał(a): Wilki pojawiły się w lasach to zwierzyna ucieka do ludzi. Ciekawe jaka by była reakcja samorządu, leśniczego gdyby wilki tam grasowały. Pewnie tez by zganiali jeden na drugiego. Media by stwierdziły, że to wina PiS i Kaczora i tvn 24 by wył przez 24 h na dobę.


Po co mieszkasz do tegp PiS


Jak to po co PIS krzyczy ,że jak PO dojdzie do władzy to będziemy jeść robactwo ,a tu proszę PSowski kaban .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza