Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wygraj bilety na koncert "Grande amore - Najpiękniejsze piosenki o miłości"
~~Megi77R niezalogowany
27 lutego 2023r. o 12:35
Mój mąż obchodzi dziś urodziny więc wspólne wyjście było by wspaniałym prezentem ponieważ bardzo lubimy chodzić na koncerty i różnego typu kulturalne wydarzenia.
Dodam, że niedawno obchodziliśmy 25 rocznicę ślubu więc miłość, szacunek i zrozumienie towarzyszą man już od wielu lat. Pozdrawiam wszystkich zakochanych i życzę aby trwali
w miłości nie tylko wówczas się wszystko układa ale także a może przede wszystkim w trudnych chwilach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dawidea12 niezalogowany
27 lutego 2023r. o 14:58
Dzień Dobry chętnie bym skorzystał z tak pięknego koncertu z tak wspaniałym repertuarem który w każdej oprawie muzycznej wygląda świetnie koncert był by dla mnie wielkim przeżyciem pełnej miłości do tej muzyki która uspokaja każdego człowieka co dnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ewa niezalogowany
27 lutego 2023r. o 18:30
To nie przypadek! 5 marca mam urodziny, 8 marca Dzień Kobiet, klika dni temu wróciłam z wycieczki do Rzymu a w moim ogrodzie rośnie róża wielokwiatowa Grande Amore.
A tu koncert Grande Amore! Znaczy muszę na nim być.
Zerkałam na zapowiedzi, kusiło ale przy nawale pracy odpuściłam. Aż tu widzę konkurs:) - Zobaczymy czy się uda? Trzymam kciuki... za siebie:)! Pozdrawiam



















Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hmmm niezalogowany
27 lutego 2023r. o 23:55
Czy te komentarze są przypadkiem...??? -
Dziwny jest ten swiat



-
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ekonom niezalogowany
27 lutego 2023r. o 23:57
Mam dosyć tych cynicznych usmieszków - za 130 zł mam kilka dobrych obiadow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~RF niezalogowany
28 lutego 2023r. o 6:43
Wicie drodzy, rozumicie - muzykę i miłość kocham nad życie. Więc gdy na jednej kobicie mam zrobić wrażenie, to muszę ją zaciągnąć na tą piękną scenę. Jeśli zaśpiewają od serca, pewnie czeka mnie nagroda - albo mi coś da, albo chociaż ciepły obiad poda...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~SAMKAJ niezalogowany
28 lutego 2023r. o 8:08
Wysłuchanie koncertu "Grande Amore" byłoby wspaniałym upominkiem w hołdzie wielkiej miłości, która łączy mnie i mojego męża od prawie pięćdziesięciu lat. Przez całe nasze wspólne życie towarzyszyła nam piękna muzyka , która pozwalała pokonywać trudy szarej codzienności. Kolejny bukiet muzyczny sprawiłby nam ogromną przyjemność
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomek niezalogowany
28 lutego 2023r. o 12:02
Pięknie byłoby być na takim koncercie !
Za niedługo zbliża się 25 rocznica naszego ślubu.
Żona kocha muzykę i język włoski. Kiedyś przez kilka lat mieszkaliśmy we Włoszech i mamy ogromny sentyment do Włoch.
Super znaleźć się na takim wydarzeniu !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza