Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uwaga! Utrudnienia na Gdańskiej.
~~Terakotowy Jałowiec niezalogowany
13 marca 2023r. o 5:56
Będzie pięknie..oczywiscie z Płatnymi parkingami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Relax niezalogowany
21 marca 2023r. o 15:14
~~Ewa napisał(a): Nowa nawierzchnia w niczym nie zmieni faktu, że w tym rejonie nie ma gdzie parkować, chodnik ze ścieżką rowerową szeroki na kilka metrów mało używany przez rowerzystów a jezdnia pozostanie za wąska. Przy okazji zmian kosmetycznych można było pomyśleć o zmianach organizacyjnych i poszerzyć ulicę kosztem niepotrzebnej ścieżki rowerowej. Ale może plan jest taki, żeby postawić tam parkomaty?

Chyba ty jesteś niepotrzebna. Dość zawłaszczania przestrzeni dla samochodziarzy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowa Róża niezalogowany
23 marca 2023r. o 6:20
Czy tam dalej mieszkają złodzieje i prostytutki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wiola niezalogowany
23 marca 2023r. o 13:41
Przecież na Gdańskiej utrudnienia z przejazdem były już od lat gdy jezdnia stała się wielką dziurą na dziurze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wiola niezalogowany
23 marca 2023r. o 13:42
~~Relax napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ewa napisał(a): Nowa nawierzchnia w niczym nie zmieni faktu, że w tym rejonie nie ma gdzie parkować, chodnik ze ścieżką rowerową szeroki na kilka metrów mało używany przez rowerzystów a jezdnia pozostanie za wąska. Przy okazji zmian kosmetycznych można było pomyśleć o zmianach organizacyjnych i poszerzyć ulicę kosztem niepotrzebnej ścieżki rowerowej. Ale może plan jest taki, żeby postawić tam parkomaty?

Chyba ty jesteś niepotrzebna. Dość zawłaszczania przestrzeni dla samochodziarzy!


Tak jest. Wróćmy do czasów wozów konnych. Tylko nie zapomnij przestać korzystać z internetu i TV. Konsekwentnym trzeba być do końca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.