Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
ANOTHER PINK FLOYD I Marek Raduli już 27 maja w Bolesławcu!
~~Butelkowe Parzydło niezalogowany
21 marca 2023r. o 12:12
super
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falco111 niezalogowany
21 marca 2023r. o 12:43
wreszcie muzyka a nie jakieś sławki i zenki...czy inne popierdółki...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
21 marca 2023r. o 17:02
Wieki temu ,ale byłem na Pink Floyd- jeszcze to widzę i brzmi mi w uszach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AB niezalogowany
22 marca 2023r. o 15:10
Byłem na koncercie Gilmour Wrighta i reszty ich przyjaciół w Gdańsku. Ludzie płakali, stali jak wryci. Każdy przeżywał na swój sposób. Tamtego wieczoru nie zapomnę do końca życia. Moja żona która specjalnie nigdy nie interesowała się ich muzyką powiedziała po koncercie. Punk Floyd to nie jest zwykła kapela. Dla swoich fanów to nieomal religia. Fenomen tego zespołu bierze się z emocji które tworzą. Moje pokolenie miało szczególne szczęście do wielkich świata muzyki. Yes, Hendrix, Mahavishnu, Zappa, Mayal, Niemen, Riedel, Nalepa, Klan. I wielu innych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Floyd niezalogowany
15 maja 2023r. o 19:56
Pytanie do miejscowych - miejsca stojące czy siedzące?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falkonetti niezalogowany
15 maja 2023r. o 20:36
~~AB napisał(a): Byłem na koncercie Gilmour Wrighta i reszty ich przyjaciół w Gdańsku. Ludzie płakali, stali jak wryci. Każdy przeżywał na swój sposób. Tamtego wieczoru nie zapomnę do końca życia. Moja żona która specjalnie nigdy nie interesowała się ich muzyką powiedziała po koncercie. Punk Floyd to nie jest zwykła kapela. Dla swoich fanów to nieomal religia. Fenomen tego zespołu bierze się z emocji które tworzą. Moje pokolenie miało szczególne szczęście do wielkich świata muzyki. Yes, Hendrix, Mahavishnu, Zappa, Mayal, Niemen, Riedel, Nalepa, Klan. I wielu innych


to jest i moje pokolenie...
dzisiaj jak chce się zobaczyć kogoś kto często jest już ikoną muzyki'' warto pojechać w odpowiednim czasie do Strzelinka...
Dolina Charlotty to niezapomniane klimaty ...
w tym roku min. Joe Perry i Alice Cooper...
ci akurat mniej mnie interesują ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Gazania niezalogowany
22 maja 2023r. o 10:27
Moim zdaniem muzyka Pink Floyd to najlepsza muza wszechczasów . Zawsze wywołuje silne emocje i ciary po całym ciele. Są i będą wieczni .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielata Szachownica niezalogowany
22 maja 2023r. o 10:36
~~Floyd napisał(a): Pytanie do miejscowych - miejsca stojące czy siedzące?

Miejsca siedzące
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.