Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Smutne wieści z Klekusiowa. Tym razem wygrała śmierć.
~~Hebanowy Bluszczyk niezalogowany
23 marca 2023r. o 19:22
Tylko patrzeć jak mi jako wędkarzowi zabronią robaki na haczyk nadziewać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ksywa niezalogowany
23 marca 2023r. o 20:19
Dlaczego w takich przypadkach ,prostactwo i głupota ;wypływa ? Kim są ci (celowo z małej litery ) ,,ludzie,, pozbawieni empatii,szacunku dla czyjejś pracy ,szacunku dla życia ,pogardy . Śmiem twierdzić że zamiast mózgu mają salceson ,jak to ujął w
przybliżeniu powyżej,.... jeden z intelektualistów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
23 marca 2023r. o 21:55
Co to jest śmierć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Kalia niezalogowany
23 marca 2023r. o 22:21
Zablokujcie te idiotyczne komentarze!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiała Fasola niezalogowany
24 marca 2023r. o 7:01
~~Hebanowy Bluszczyk napisał(a): Tylko patrzeć jak mi jako wędkarzowi zabronią robaki na haczyk nadziewać.

Mózgu nikt ci nie zabronił używać, a nie robisz tego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Rezeda niezalogowany
24 marca 2023r. o 9:08
~~Ksywa napisał(a): Dlaczego w takich przypadkach ,prostactwo i głupota ;wypływa ? Kim są ci (celowo z małej litery ) ,,ludzie,, pozbawieni empatii,szacunku dla czyjejś pracy ,szacunku dla życia ,pogardy . Śmiem twierdzić że zamiast mózgu mają salceson ,jak to ujął w
przybliżeniu powyżej,.... jeden z intelektualistów

Zgadzam się i jednocześnie jestem przerażona, jak wielu pozbawionych empatii ludzi jest wśród nas
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
26 marca 2023r. o 5:53
~~ed napisał(a): Co to jest śmierć?



The End
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rybak zalogowany niezalogowany
26 marca 2023r. o 10:53
~~Zielonkawobrązowa Kalia napisał(a): Zablokujcie te idiotyczne komentarze!!!!

sami wi
~~Hebanowy Bluszczyk napisał(a): Tylko patrzeć jak mi jako wędkarzowi zabronią robaki na haczyk nadziewać.

sami widzicie jak tym lewakom odbija
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.