Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
List z Urzędu Miasta w Bolesławcu szedł na ulicę Starzyńskiego w Bolesławcu 15 dni
~~Krzysiek niezalogowany
24 marca 2023r. o 15:57
Tam się niewiele zmieniło. Kolejki jak były tak są. List polecony nadany we Wrocławiu 6. marca (taka data widnieje ma stempli pocztowym) został mi doręczony 21. marca.
Zdaje sobor sprawę z tego, że brakuje ludzi do pracy a zwłaszcza do roznoszenia listów. Ale to problem PP. Trzeba zapewnić takie warunki pracy aby ludzie do tej pracy chcieli przychodzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Dabecja niezalogowany
24 marca 2023r. o 15:58
już sobie ponarzekaliście ??? będzie jeszcze gorzej bo kolejni odchodzą...niedługo będziecie się cieszyć jak chociaż awizo dostaniecie ....kilku listonoszy nie obsłuży całego miasta - pretensje miejsce do zarządu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Arek niezalogowany
24 marca 2023r. o 16:05
Faktura z tauronu przyszła 3 tygodnie po terminie płatności za tą fakture. Jak udało mi się złapać listonosza to zapytałem kto teraz będzie płacił odsetki za niezapłacona na czas fv? "Może Pan napisać na mnie skarge"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Dabecja niezalogowany
24 marca 2023r. o 16:17
~~Krzysiek napisał(a): Tam się niewiele zmieniło. Kolejki jak były tak są. List polecony nadany we Wrocławiu 6. marca (taka data widnieje ma stempli pocztowym) został mi doręczony 21. marca.
Zdaje sobor sprawę z tego, że brakuje ludzi do pracy a zwłaszcza do roznoszenia listów. Ale to problem PP. Trzeba zapewnić takie warunki pracy aby ludzie do tej pracy chcieli przychodzić.

to nie miejcie pretensji do listonosza do jego przełożonego !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawy Perukowiec niezalogowany
24 marca 2023r. o 16:21
Stan poczty dobrze pokazuje, jaki jest stan państwa polskiego - upadek i bałagan. I zawdzięczamy to wszystkim ekipom po 1990 r. Pi.sio.ry dokonały reszty zniszczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Brodia niezalogowany
24 marca 2023r. o 17:18
~~Rudobrunatnyrudawa Rezeda napisał(a): Skrzynkę sprawdzam codziennie. W piątek dostałam awizo, nie było na nim daty. W czwartek byłam na poczcie odebrać list. Okazało się, że już dawno wrócił do nadawcy. Ręce opadają.

Tak się dzieje bardzo często a telefony na poczcie głuche, że też nie ma na nich bata!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnawy Miskant niezalogowany
24 marca 2023r. o 19:12
cos jest nie tak z listonoszem z ul. starzynskiego i to nie od miesiaca ale od poczatku, korespondencja z zagranicy w okresie swiatecznym w ogole nie dociera-dlaczego? my wiemy dlaczego. prosimy o zmiane liustonosza na odpowiedzialnego. skoro sie komus nie chce pracowac to niech nie pracuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowy Bratek niezalogowany
24 marca 2023r. o 19:40
~~Zielonobrunatna Brodia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudobrunatnyrudawa Rezeda napisał(a): Skrzynkę sprawdzam codziennie. W piątek dostałam awizo, nie było na nim daty. W czwartek byłam na poczcie odebrać list. Okazało się, że już dawno wrócił do nadawcy. Ręce opadają.

Tak się dzieje bardzo często a telefony na poczcie głuche, że też nie ma na nich bata!


"Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobisz?"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.