Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Borys: Natychmiast przywrócimy praworządność w Polsce
~~JJJ61JJJ niezalogowany
4 kwietnia 2023r. o 9:17
Politycy tacy jak Kaczyński, Netanjahu, Orban czy Erdogan tworzą w swoich krajach systemy, które zmuszają ich do utrzymania się u władzy za wszelką cenę, w imię osobistej wolności — uważa niemiecki dziennikarz Klaus Bachmann z "Berliner Zeitung". "Polski silny , szczerbaty staruszek Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki i niektórzy jego ministrowie muszą się obawiać więzienia po przegranych wyborach" — pisze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowa Psianka niezalogowany
4 kwietnia 2023r. o 9:38
~~JJJ61JJJ napisał(a): Politycy tacy jak Kaczyński, Netanjahu, Orban czy Erdogan tworzą w swoich krajach systemy, które zmuszają ich do utrzymania się u władzy za wszelką cenę, w imię osobistej wolności — uważa niemiecki dziennikarz Klaus Bachmann z "Berliner Zeitung". "Polski silny , szczerbaty staruszek Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki i niektórzy jego ministrowie muszą się obawiać więzienia po przegranych wyborach" — pisze.

zapamiętaj sobie raz na zawsze,gdy rządzi komunista zawsze jest kryzys i wojna, więc opuść nasz kraj i wracaj do swojej ruskiej ojczyzny,..D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JJJ61JJJ niezalogowany
4 kwietnia 2023r. o 9:43
~~Purpurowa Psianka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~JJJ61JJJ napisał(a): Politycy tacy jak Kaczyński, Netanjahu, Orban czy Erdogan tworzą w swoich krajach systemy, które zmuszają ich do utrzymania się u władzy za wszelką cenę, w imię osobistej wolności — uważa niemiecki dziennikarz Klaus Bachmann z "Berliner Zeitung". "Polski silny , szczerbaty staruszek Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki i niektórzy jego ministrowie muszą się obawiać więzienia po przegranych wyborach" — pisze.

zapamiętaj sobie raz na zawsze,gdy rządzi komunista zawsze jest kryzys i wojna, więc opuść nasz kraj i wracaj do swojej ruskiej ojczyzny,..D


,,uważa niemiecki dziennikarz Klaus Bachmann z "Berliner Zeitung". "
Musi ty ....
Nie mieszkam ,,w naszym kraju'' , nie mam ,,swojej ruskiej ojczyzny''. naPISzę ci po zagranicznemu ; idi ty na xuj.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
4 kwietnia 2023r. o 18:11
W 2021 r odbyła się konferencja klimatyczna ONZ (COP26) w Glasgow. Podjęto i podpisano zobowiązanie o redukcji samochodów spalinowych.
Zobowiązanie podpisała minister klimatu Anna Moskwa. Dziś ta sama Anna Moskwa drze mordę na UE za zakaz produkcji samochodów spalinowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.