Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gdzie się podziały tamte Lane Poniedziałki?
~~Szkarłatnoczerwona Niezapominajka niezalogowany
10 kwietnia 2023r. o 7:11
~~Liliowobiałe Parzydło napisał(a): Bo w chwili obecnej ludzie reagują agresją

To prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczna Wiśnia niezalogowany
10 kwietnia 2023r. o 8:19
~~Liliowobiałe Parzydło napisał(a): Bo w chwili obecnej ludzie reagują agresją

Dlatego najlepiej oblewać się w rodzinnym gronie. Babcia z dziadkiem i rodzice będą potulni jak baranki, kiedy dostaną kubeł zimnej wody na głowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiały Ostrokrzew niezalogowany
10 kwietnia 2023r. o 8:26
~~Zielonoszary Cyprysik napisał(a): ~~Ciemnokasztanowy Mak napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~qwas napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Tamara napisał(a): Myślę że ta tradycja zanika przez pogodę. Niestety ostatnie lata nie sprzyjają jest zimno lub pada deszcz i to zniechęca, dla dzieci to fajna impreza chodź u mnie w domu nadal się tym cieszymy oczywiście z mniejszą ilością wody ( bo zimno i w domu), pamiętam czasy jak woda strumieniami lała się po schodach na klatce schodowej było trzeba uważać bo sąsiad mógł się zaczaić hahaha. Fajne czasy, na jutro mam przygotowane wiadro pełne balonów w wodą wnuki kurtki przeciwdeszczowe i idziemy na bitwę. }}}
No jak, przecież jest ocieplenie, globalne ocieplenie?


I to znaczy, że od razu ma być +20°C? Nieuk..
Nie no , skąd może niech będzie tyle ile przed globalnym ociepleniem ....około 25 stopni.
Eko oszołomie .
Mam 50 lat za mojego dzieciństwa co roku na dyngusa laliśmy wodę wiadrami i nikt nie chorował bo było ciepło .
Teraz nikt się nie oblewa bo jest zimno . Od kilkunastu lat.
To nie jest zmiana klimatu . Zimy przychodzą później , brak wiosny i jesieni , gorące lata . Biegun ziemi się przesuwa i wszystko się zmienia.


Oszołom nieuk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiki niezalogowany
10 kwietnia 2023r. o 9:33
Nie no teraz taka ciota z brodą w rurkach nie uniosła by kubka z wodą a jak już to by poszedł na Policję że czuje się dyskryminowany . Teraz dziewczyny mają więcej " jaj " tylko nie chcą oblać takiej cioty bo
więcej by płakał niż się cieszył .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Dyptam niezalogowany
10 kwietnia 2023r. o 10:35
Ha ha ha, teraz to inne czasy są. Jak masz na telefonie aplikacje pn.lany poniedziałek to jesteś trendy.
~~Wiki napisał(a): Nie no teraz taka ciota z brodą w rurkach nie uniosła by kubka z wodą a jak już to by poszedł na Policję że czuje się dyskryminowany . Teraz dziewczyny mają więcej " jaj " tylko nie chcą oblać takiej cioty bo
więcej by płakał niż się cieszył .

Brawo, brawo, dokładnie tak, same cioty w tych rurkach, a najlepiej jakby na telefonie była aplikacja lany poniedziałek to by się w necie oblewali wirtualnie, takie teraz wypaczone ludzie są przez te j.....e multimedia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowa Iglica niezalogowany
10 kwietnia 2023r. o 10:43
~~Horus napisał(a): A ja lany poniedziałek mam codziennie, w dzieciństwie jak mnie ojciec pasem okładał, a teraz dzięki wódeczce na stole i zagryzam sobie grzybkami
Biednyś, człowieku...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnokasztanowy Głąbigroszek niezalogowany
10 kwietnia 2023r. o 13:48
Tradycja zanikła bo ludzie się pozamykali w domach,myśmy nie mieli tel i neta mimo to każdy z wiadrem o 7rano i w miasto gdzie naprawdę biegały duże bandy często starsze i liczniejsze mieliśmy obcykane klatki z dostępem do wody-tankowaliśmy ile się dało puki nas nie pogonili mieszkańcy potem szliśmy na PKP tam na peronie był kran z tabliczką "woda zdatna do picia " i tam napełnialiśmy wiadra.I nie ma co zganiać na pogode bo kiedyś nie raz piździało na lany poniedziałek mimo to biegaliśmy cały dzień.Tradycja poszła w odstawke bo plastikowa mama i tatuś w zakrótkich rajtuzach nie wypuszczą Dżesiki i Brajanka bo się przeziębią .To samo stało się z dniem wagarowicza ale mamy za to walentynki i halołin ha ha-pozdro dla wszystkich którzy przeżyli to co ja i mój syn










Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fhhdfgg niezalogowany
10 kwietnia 2023r. o 21:53
Bo wszędzie zapanowała tzw. "poprawność polityczna"... tfu !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza