Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Nie chcę już być zastępcą dyrektora do spraw lecznictwa - mówi Marcin Krzywdziński
~~Piernikowy Nagietek niezalogowany
13 kwietnia 2023r. o 16:49
~~Porcelanowy Judaszowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~tyti napisał(a): Pan Doktor jest wspaniałym lekarzem i jego odejście byłoby ogromną stratą dla mieszkańców Nowogrodźca.
Dokladnie odejście Pana Krzywdziński ego byłaby tragedia dla mieszkańców jest jedynym kompetentnym lekarzem w tej przychodni. A niestety w przychodniach nie ma kto leczyć. Ogólnie ze służba zdrowia jest dramat;/

Jest jeszcze Pan Ciemiega :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak prawdziwy niezalogowany
13 kwietnia 2023r. o 17:13
Myślę , że Pan Ciemięga da radę , spoko !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszara Piwonia niezalogowany
13 kwietnia 2023r. o 17:41
~~Brunatnoczarna Cebula napisał(a): NIEROBY DECYDUJA O CUDZYM ZYCIU.NIEROBY BEDA SZCZEPIC Z NASZYCH PODATKOW TRUCIZNA.NIEROB DECYDYJE ,ZE W SALI GIMNASTYCZNEJ MASZ PRZYJAC SZCZEPIONKE .RROZLICZYMY TYCH ZDRAJCOW NORYMBERGA2.
Ty to już tylko do Tworek się kwalifikujesz,na Tysiąc Lecia Ci nie pomogą!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Migdałowa Nemezja niezalogowany
13 kwietnia 2023r. o 18:06
~~Polak prawdziwy napisał(a): Myślę , że Pan Ciemięga da radę , spoko !

Tak chyba pomoże wybrać się na drugi świat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyniowa Gynostemma niezalogowany
13 kwietnia 2023r. o 20:15
~~tyti napisał(a): Pan Doktor jest wspaniałym lekarzem i jego odejście byłoby ogromną stratą dla mieszkańców Nowogrodźca.

Burmistrz i jego wykończy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowy Bluszczyk niezalogowany
13 kwietnia 2023r. o 20:29
Ja myślę ,ze każdy ma swój rozum. Jedni dali się zaszprycować i ulegli ogólnoświatowej panice. Drudzy nie. Ja nalęże do tych drugich. Ale nie krytykuję tych zaszczepionych . Ich dobrowolny wybór. Ja ponoc, wg. pseudo testów juz 2 razy miałem covida. I jakoś mi się śmignęło. Żyję. Ale znam takich co się przekręcili. Czy z powodu civida? Nie wiem. Ale tak nagłe pojawienie się zarazy i tak nagłe jej ustąpienie i skończenie gadki na ten temat jest co najmniej podejrzane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawa Skalnica niezalogowany
13 kwietnia 2023r. o 20:47
ogolem Nowogrodzec ciagnie ku dolowi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowa Abelia niezalogowany
13 kwietnia 2023r. o 22:39
~~Migdałowa Nemezja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Polak prawdziwy napisał(a): Myślę , że Pan Ciemięga da radę , spoko !

Tak chyba pomoże wybrać się na drugi świat

O Boże, ja nieraz korzystam z jego porady lekarskiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza