Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kontrola CBA w szpitalu?
~~Srebrnoszara Skimia niezalogowany
21 kwietnia 2023r. o 13:24
~~Bolecnauta napisał(a): Jaki jest wynik gospodarczy szpitala, jakie ma straty czy zyski. Nie dowiedziałem się o tym z newsa zapytajcie.


22 miliony zadłuzenia za informacją z Rynku Zdrowia- super w 2 lata tak zadłużyc szpital.
plotki mnioża tą sume;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoniebieska Perowskia niezalogowany
21 kwietnia 2023r. o 14:46
~~XYZ napisał(a): Zanim zacznie zmieniać budynek (remont jest potrzebny itd), to niech wymieni wszystkich lekarzy i część pielęgniarek. Jak zaczną leczyć tak jakby naprawdę leczyli ludzi, to i bez błyszczących nowych kafelek szpital będzie dobry. Bo tak jak jest teraz, to zdrowy nie wyjdzie z tego szpitala żywy. Nawet ludzie z Legnicy wiedzą, że do naszego szpitala się nie idzie

Dokładnie Brawo za komentarz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anett niezalogowany
21 kwietnia 2023r. o 15:30
Co za brednie wypisują!!! Personel iobsluga jest przemiła,tak jeszcze nigdy nie było.Szpital za obecnego dyrektora słynie na Dolnym Śląsku i w Polsce a także w Berlinie. Wiem ,bo leżała moja bliska osoba.Oby tak dalej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ola niezalogowany
21 kwietnia 2023r. o 16:59
Pewnie jak pan Stasik, będzie hospitalizowany, to personel chociażby, za te pochwały--- będzie--dla niego : super grzeczny, uprzejmy....Najbardziej opryskliwym , zarozumiałym , zupełnie bez empatii, jest personel : oddz. ratunkowego !!!!!!! Personel zachowuje się tak, jakby robił łaskę, że w ogóle sie tam znajduje !!A właśnie na tym oddziałe ludzie najbardziej potrzebują pomocy i wsparcia !!!! Bo cierpią !!!Wspaniali ludzie pracują w pracowni, gdzie wykonują : Rtg, TK, chorzy tam czują się zaopiekowani, miła atmosfera !!!! Można byłoby zamienić personel z oddz. ratunkowym ????!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnoszara Malina niezalogowany
21 kwietnia 2023r. o 19:41
~~Bladoniebieska Perowskia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~XYZ napisał(a): Zanim zacznie zmieniać budynek (remont jest potrzebny itd), to niech wymieni wszystkich lekarzy i część pielęgniarek. Jak zaczną leczyć tak jakby naprawdę leczyli ludzi, to i bez błyszczących nowych kafelek szpital będzie dobry. Bo tak jak jest teraz, to zdrowy nie wyjdzie z tego szpitala żywy. Nawet ludzie z Legnicy wiedzą, że do naszego szpitala się nie idzie

Dokładnie Brawo za komentarz.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarny Miłek niezalogowany
21 kwietnia 2023r. o 22:23
~~kamka napisał(a): może udostępnić filmik z ukrycia tylko zamaskować kilka ważnych sylwetek trzeba

Po co maskować ktoś się wstydzi swojego wyglądu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nr zero niezalogowany
22 kwietnia 2023r. o 23:37
~~ola napisał(a): Pewnie jak pan Stasik, będzie hospitalizowany, to personel chociażby, za te pochwały--- będzie--dla niego : super grzeczny, uprzejmy....Najbardziej opryskliwym , zarozumiałym , zupełnie bez empatii, jest personel : oddz. ratunkowego !!!!!!! Personel zachowuje się tak, jakby robił łaskę, że w ogóle sie tam znajduje !!A właśnie na tym oddziałe ludzie najbardziej potrzebują pomocy i wsparcia !!!! Bo cierpią !!!Wspaniali ludzie pracują w pracowni, gdzie wykonują : Rtg, TK, chorzy tam czują się zaopiekowani, miła atmosfera !!!! Można byłoby zamienić personel z oddz. ratunkowym ????!!!

Kiedyś było tak w Chojnowie (zła sława), teraz niestety tu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
22 kwietnia 2023r. o 23:43
Ludzie, nie narzekajcie , nie jest tak źle.
Ostatnio byłem u lekarza specjalisty (szef jednego z oddziałów w szpitalu w Legnicy) Zadzwoniłem , następnego dnia wizyta.
Wchodzę do przychodni kolejka kilkanaście osób . W rejestracji pytam czy wszyscy do tego specjalisty? Tak. Ok . To ile płacę za wizytę ? A pan prywatnie ?
No tak .
A , to 300 zł .
A za kim jestem ?
Pan prywatnie to bez kolejki .
Pieniądze to tylko papierki , a na zdrowiu się nie oszczędza .
W Bolesławcu mogą zrobić greckie kolumny , położyć perskie dywany i zamontować złote klamki , a ja i tak do specjalistów będę chodził prywatnie . Bo jak coś znajdą to i tak mnie położą do szpitala w którym pracują na etacie i wszyscy na oddziale będą wiedzieć czyim jestem pacjentem . Tak to po prostu działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego