Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Skradziono rower, rozpoznaj złodzieja, przewidziana nagroda - WIDEO
~~Ceglastoczerwony Zawilec niezalogowany
27 kwietnia 2023r. o 19:50
Kto to może byc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowa Trzmielina niezalogowany
27 kwietnia 2023r. o 21:53
Wiedział gdzie i po co idzie, więc nie był tam pierwszy raz. Dorwać gnoja, 5000 zł kary i pracę społeczne w centrum miasta z tabliczką na plecach -" sprzątam miasto, bo ukradłem rower". Więcej by nie ruszył czyjegoś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowy Słoneczniczek niezalogowany
28 kwietnia 2023r. o 7:05
~~Stalowa Trzmielina napisał(a): Wiedział gdzie i po co idzie, więc nie był tam pierwszy raz. Dorwać gnoja, 5000 zł kary i pracę społeczne w centrum miasta z tabliczką na plecach -" sprzątam miasto, bo ukradłem rower". Więcej by nie ruszył czyjegoś.

Przecież, to dyskryminacja, napisać komuś na plecach, że jest złodzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółta Cieszynianka niezalogowany
28 kwietnia 2023r. o 7:16
~~Łososiowy Słoneczniczek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Stalowa Trzmielina napisał(a): Wiedział gdzie i po co idzie, więc nie był tam pierwszy raz. Dorwać gnoja, 5000 zł kary i pracę społeczne w centrum miasta z tabliczką na plecach -" sprzątam miasto, bo ukradłem rower". Więcej by nie ruszył czyjegoś.

Przecież, to dyskryminacja, napisać komuś na plecach, że jest złodzi

Przepraszam, że przerwałem, konduktor bilet zawołał.
Przecież, to dyskryminacja, napisać komuś na plecach, że jest złodziejem, to HAŃBA, dyskryminacja, nie można komuś robić żadnej krzywdy... a co będzie, jak wróci do społeczeństwa po paru miesiącach/latach odsiadki?
Nie wolno...
Wolno wyzywać wszystkich wierzących, że są dziwny czlowiek mi, że wierzą... wszystkich idących na marszach za Niepodległość... ale osobę która sobie 'pożyczyła' rower?
Do tego doprowadza, RÓWNOUPRAWNIENIE...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
28 kwietnia 2023r. o 7:34
Złodziei trzeba tępić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Heliotrop niezalogowany
28 kwietnia 2023r. o 8:55
~~Łososiowy Słoneczniczek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Stalowa Trzmielina napisał(a): Wiedział gdzie i po co idzie, więc nie był tam pierwszy raz. Dorwać gnoja, 5000 zł kary i pracę społeczne w centrum miasta z tabliczką na plecach -" sprzątam miasto, bo ukradłem rower". Więcej by nie ruszył czyjegoś.

Przecież, to dyskryminacja, napisać komuś na plecach, że jest złodzi



no tak,
każdy z PiS by musiał tak chodzić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~artur niezalogowany
28 kwietnia 2023r. o 9:37
A wystarczylo kilka zabezpieczen:
https://www.facebook.com/watch/?v=3940863212603375
i kwiatek:
https://www.facebook.com/reel/921865859157131?s=yWDuG2&fs=e
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowy Orzech niezalogowany
28 kwietnia 2023r. o 10:42
~~Woskowożółta Cieszynianka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Łososiowy Słoneczniczek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Stalowa Trzmielina napisał(a): Wiedział gdzie i po co idzie, więc nie był tam pierwszy raz. Dorwać gnoja, 5000 zł kary i pracę społeczne w centrum miasta z tabliczką na plecach -" sprzątam miasto, bo ukradłem rower". Więcej by nie ruszył czyjegoś.

Przecież, to dyskryminacja, napisać komuś na plecach, że jest złodzi
Przepraszam, że przerwałem, konduktor bilet zawołał.
Przecież, to dyskryminacja, napisać komuś na plecach, że jest złodziejem, to HAŃBA, dyskryminacja, nie można komuś robić żadnej krzywdy... a co będzie, jak wróci do społeczeństwa po paru miesiącach/latach odsiadki?
Nie wolno...
Wolno wyzywać wszystkich wierzących, że są dziwny czlowiek mi, że wierzą... wszystkich idących na marszach za Niepodległość... ale osobę która sobie 'pożyczyła' rower?
Do tego doprowadza, RÓWNOUPRAWNIENIE...Zastosowana autokorekta



A dlaczego społeczeństwo ma płacić za więzienne sanatorium dla gnoja z lepkim łapami?! Tylko wystawienie go na pośmiewisko może go nauczyć że na swoje trzeba zapracować, ale najpierw trzeba go dorwać.
W moim poście nie ma podtekstów politycznych, więc dla stęsknionych wrażeń i sensacji raczej nie będzie zbyt ciekawy. Ale znając życie to pewnie ktoś się znajdzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.