Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
10-latek potrącony na przejściu dla pieszych
~~Kółka niezalogowany
28 kwietnia 2023r. o 16:15
A policja to istnieje w tym kraju ? Popracowali kilka dni i już mają wolne ? na drogach znowu dzicz i szaleństwa, nikt nic nie widzi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~BOLESLAWIANINININ niezalogowany
28 kwietnia 2023r. o 19:09
Należałoby młodzież przeszkolić z zachowania na drodze i w obrębie drogi. W zeszły weeknd, pewien chlopiec koło kościoła na Lasickiej, skryty za betonowym słupem informacyjnym, wybiegł na pasy wprost przejeżdżającemu samochodowi od strony wojska. Tam jest ograniczona widocznosc,zaslaniaja ja zaparkowane samochody. Jadąc z drugiej strony zauważyłem, że igra z losem. Nie mogłem mu nawet nic powiedzieć bo uciekł do kościoła po schodach. Kilka slow mogloby zaważyć nad jego przyszłością. Dużo nie trzeba do nieszczęścia....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowy Słoneczniczek niezalogowany
28 kwietnia 2023r. o 19:52
Dzisiaj mówiono w mediach o 80 letnim kierowcy który pomylił padał hamulca z pedałem gazu. Wysłano na niego kubły pomyj.
Codziennie czytamy o młodziencach którym cały czas te pedały się mylą i żecz dziwną, zawsze mają wielu za sobą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Luki niezalogowany
29 kwietnia 2023r. o 7:08
~~Kółka napisał(a): A policja to istnieje w tym kraju ? Popracowali kilka dni i już mają wolne ? na drogach znowu dzicz i szaleństwa, nikt nic nie widzi .

Policja w tym kraju ochrania "kaczora " i jego świtę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowa Rezeda niezalogowany
29 kwietnia 2023r. o 8:06
~~BOLESLAWIANINININ napisał(a): Należałoby młodzież przeszkolić z zachowania na drodze i w obrębie drogi. W zeszły weeknd, pewien chlopiec koło kościoła na Lasickiej, skryty za betonowym słupem informacyjnym, wybiegł na pasy wprost przejeżdżającemu samochodowi od strony wojska. Tam jest ograniczona widocznosc,zaslaniaja ja zaparkowane samochody. Jadąc z drugiej strony zauważyłem, że igra z losem. Nie mogłem mu nawet nic powiedzieć bo uciekł do kościoła po schodach. Kilka slow mogloby zaważyć nad jego przyszłością. Dużo nie trzeba do nieszczęścia....

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piszy niezalogowany
29 kwietnia 2023r. o 9:51
Za wyprzedzanie tak ewidentne na pasach i potrącenie pieszego prawo jazdy powinno być zabierane przynajmniej na 6 miesięcy i kara finansowa zależna od dochodów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~prawdę mówiąc niezalogowany
29 kwietnia 2023r. o 11:38
~~Luki napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kółka napisał(a): A policja to istnieje w tym kraju ? Popracowali kilka dni i już mają wolne ? na drogach znowu dzicz i szaleństwa, nikt nic nie widzi .

Policja w tym kraju ochrania "kaczora " i jego świtę

aaaaaa naćpana młodzieży ?? Łazi PO drogach w amoku,jak święte krowy w Indiach ze smartfonem w racicach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowa Żurawka niezalogowany
29 kwietnia 2023r. o 13:44
~~Czarnobrązowa Rezeda napisał(a):
Ktoś napisał: ~~BOLESLAWIANINININ napisał(a): Należałoby młodzież przeszkolić z zachowania na drodze i w obrębie drogi. W zeszły weeknd, pewien chlopiec koło kościoła na Lasickiej, skryty za betonowym słupem informacyjnym, wybiegł na pasy wprost przejeżdżającemu samochodowi od strony wojska. Tam jest ograniczona widocznosc,zaslaniaja ja zaparkowane samochody. Jadąc z drugiej strony zauważyłem, że igra z losem. Nie mogłem mu nawet nic powiedzieć bo uciekł do kościoła po schodach. Kilka slow mogloby zaważyć nad jego przyszłością. Dużo nie trzeba do nieszczęścia....


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie