Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znów rozjechali boisko!
~~Staroróżowy Rozchodnik niezalogowany
2 maja 2023r. o 18:48
Okoliczni miłośnicy quadów i motocykli crosowych regularnie jeżdżą po boisku ,lesie i po ścieżkach po których spacerują mieszkańcy.Może by się Straż Miejska albo Policja tym zainteresowała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
2 maja 2023r. o 19:52
Właśnie teraz tam grasują na qadach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroniebieski Rozpław niezalogowany
3 maja 2023r. o 0:18
~~Staroróżowy Rozchodnik napisał(a): Okoliczni miłośnicy quadów i motocykli crosowych regularnie jeżdżą po boisku ,lesie i po ścieżkach po których spacerują mieszkańcy.Może by się Straż Miejska albo Policja tym zainteresowała.
niech mieszkańcy spacerują w innym miejscu zeby nie przeszkadzać miłośnikom quadów i crossów. Drogi są dla wszystkich a po boisku jeździło a
~~Staroróżowy Rozchodnik napisał(a): Okoliczni miłośnicy quadów i motocykli crosowych regularnie jeżdżą po boisku ,lesie i po ścieżkach po których spacerują mieszkańcy.Może by się Straż Miejska albo Policja tym zainteresowała.
ha ha ha ... i nawet hihihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobłękitny Mamutowiec niezalogowany
3 maja 2023r. o 11:06
Czy nie można zagrodzic wjazdu od strony Mrówki A sprawców poszukać w okolicy którzy czują się bezkarni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~haha niezalogowany
3 maja 2023r. o 11:09
~~Staroróżowy Rozchodnik napisał(a): Okoliczni miłośnicy quadów i motocykli crosowych regularnie jeżdżą po boisku ,lesie i po ścieżkach po których spacerują mieszkańcy.Może by się Straż Miejska albo Policja tym zainteresowała.


To nie jest sprawa dla policji oni mają za zadanie pilnować Kulawego na Żoliborzu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krykutwa niezalogowany
3 maja 2023r. o 11:16
Założyc, monitoring, obciążyc jednego drugiego ktorzy wjadą na boisko wymiana gruntu rekultywacja calego boiska.. Szybko sie nauczą żeby nie niszczyc nie swojego terenu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AntyUPA niezalogowany
3 maja 2023r. o 16:39
Boisko nawet po rozjechaniu wygląda ładniej niż wnętrze mojego domu, ale nie stać mnie na remont mojego zagrzybiałego mieszkania komunalnego, bo jestem zasiłkową kuurwą, która przechlewa swoją kasę i swoje frustracje wylewa w internecie ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Aster niezalogowany
3 maja 2023r. o 20:09
Na crossach i quadach jeżdżą dzbany bo inaczej tego nazwać nie można. Zresztą, znam dwie osoby mające quady i to są czubki, niedouki i pacany korzystający z chwilówek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.